Про нас

Наркологічний центр «Алкомедфранк» – організація європейського рівня, яка вже довгі роки спеціалізується на наданні допомоги людям, які страждають від залежності. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальний курс лікування, ефективність якого підтверджується багатьма відгуками.

Реабілітація залежних та допомога

Ми не просто робимо так, щоб людина відмовилася від алкоголю. Головне завдання – щоб пацієнт не повернувся до згубної звички. Звичайно, в такій непростій справі все залежить від нього самого, але наші досвідчені фахівці вміють знаходити підхід до всіх, навіть у найскладніших випадках. В рамках роботи з пацієнтами проводяться:

  • Реабілітація – зміна самого бачення навколишнього світу, розуміння проблеми та вироблення бажання вирішити її.
  • Зміцнення мотивації. Без неї позбутися алкогольної залежності неможливо навіть за наявності найкращих медикаментів.
  • Відновлення базових навичок соціальної взаємодії.
  • Закріплення моральних цінностей, які самі собою не дадуть повернутися до вживання спиртного та саморуйнування, пов’язаного з ним.
Наркологаіний центр Івано-Франківськ

Чому наші методики працюють?

Основою наших успіхів (а відповідно і успіхів наших пацієнтів) є індивідуальний підхід. Ми підбираємо найкращі методики лікування залежності, орієнтуючись на психологічні та фізичні показники людини. Крім того, самі причини алкоголізму можуть бути суто індивідуальними. Через це щоб визначати те, як проходитиме лікування алкоголізму, потрібно з кожною людиною окремо.

Практично у всіх випадках доводиться працювати не тільки з пацієнтами, а і з їхніми родичами. Саме вони найчастіше звертаються до центру з проханням надати допомогу. Через досвід ми розуміємо, що в першу чергу потрібно знайти підхід до пацієнта, а вже після цього починати лікування. Спроби позбавитися алкоголізму без лікарів нерідко закінчуються провалом. Тому рекомендуємо вам довіритися фахівцям, які виведуть вашого родича або друга з кризи.

Чому з лікуванням не варто зволікати?

Алкоголізм – розлад психіки на тлі вживання спиртного. Це означає, що йдеться про повноцінну хворобу, яка потребує лікування. Якщо її запустити, то наслідки будуть дуже плачевними. У людини можуть загостритися хронічні захворювання, і навіть з’явитися нові. Крім того, від спиртного найбільше страждає психіка, відновити яку найскладніше.

Якщо ви зіткнулися з бідою, то пам’ятайте – фахівці «Алкомедфранк» завжди готові допомогти. Ми робимо сучасне та ефективне лікування алкоголізму. Івано-Франківськ або передмістя – наші фахівці приїдуть додому, проведуть консультації, підготують все необхідне та розкажуть вам, як можна допомогти рідним чи близьким.

Безкоштовна консультація лікаря

Опишіть нам суть Вашої проблеми і отримаєте безкоштовну і анонімну консультацію

Call Now Button