Про нас

Наш центр лікування алкоголізму має багаторічний досвід. Пропонуємо ефективні сучасні методики та способи швидкого виведення із запою, детоксикації, очищення організму від алкоголю, кодування, гіпнозу, психологічної підтримки. Завдяки високопрофесійним лікарям закладу багато сімей живуть в мирі і злагоді.

Ціна лікування алкоголізму доступна в нашому наркологічному центрі. Усі послуги надаються абсолютно анонімно. Відгуки про наших лікарів найкращі, адже ми працюємо для вас!

Алкоголізм згідно міжнародної класифікації хвороб

– це розлади психіки та поведінки внаслідок вживання алкоголю. Отже, якщо з такою проблемою не звернутися до лікаря-нарколога, то у людини, яка часто п’є спиртне, може з’явитись гостра інтоксикація, абстинентний стан, цироз печінки, серцева недостатність, панкреатит, тощо. Постійне вживання алкоголю призводить до синдрому залежності. Ще гірше, це абстинентний стан з делірієм, психотичний розлад, амнестичний синдром (втрата пам’яті), резидуальні, відстрочені психотичні розлади, інші недуги. Види лікування: амбулаторне, на дому, – залежить від важкості хвороби а також від того, як довго пацієнт вживає алкоголь.
Наркологаіний центр Івано-Франківськ

Чому Алкомедфранк ?

Лікування алкоголізму слід розпочинати вже сьогодні, інакше алкогольна залежність буде важче піддаватись лікуванню, підвищується ризик ускладнень, – судоми (епілепсія), біла гарячка.  Алкоголізм потребує медикаментозного і психологічного  лікування та профілактики.

Безкоштовна консультація лікаря

Опишіть нам суть Вашої проблеми і отримаєте безкоштовну і анонімну консультацію

Call Now Button