Про нас

Відтворити відео

Наркологічний центр «Алкомедфранк» (Ліцензія МОЗ від 25.02.2021 р. № 350) – організація європейського рівня, яка вже довгі роки спеціалізується на наданні допомоги людям, які страждають від алкогольної залежності. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальний курс лікування від алкоголізму, ефективність якого підтверджуєть багато відгуків.

Ласкаво просимо до Приватного Наркологічного Центру у Івано-Франківську!

Ми – команда досвідчених лікарів, готових надати вам якісну медичну допомогу у лікуванні алкоголізму та інших алкогольних залежностей. Наша мета – допомогти вам повернути контроль над своїм життям і позбутися від залежностей, надаючи індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Професіональне лікування алкоголізму

Лікування від алкогольної залежності – це наша головна спеціалізація. Ми розуміємо, наскільки складно подолати алкогольну залежність, та пропонуємо різноманітні методи лікування, що враховують індивідуальні потреби кожного пацієнта.

Кодування від алкоголізму

Одним із ефективних методів лікування є кодування від алкоголю. Наші досвідчені наркологи здійснюють кодування, яке допомагає позбутися від прагнення до споживання алкоголю та знижує ризик повторного виникнення залежності.

Підшивка від алкоголю

Ще однією ефективною процедурою є підшивка від алкоголізму. Цей метод допомагає пацієнтам забути про алкоголь та подолати залежність.

Прокапування від алкоголю

Крапельниця від алкоголю – це ще один спосіб збороли алкогольну залежність, який ми надаємо в нашому центрі. Цей метод полягає во введенні спеціальних лікарських розчинів, які блокують вплив алкоголю на організм.

Виведення з запою

Наша команда також готова надавати допомогу в виведенні із запою. Ми розуміємо, що це надзвичайно важливий момент, і готові виручити вас у будь-який момент. Наш режим роботи – без вихідних, оскільки ми завжди на зв’язку, готові надати вам необхідну допомогу в найважливіший момент.

Виклик нарколога на дім

Ми розуміємо, що іноді пацієнтам зручніше отримувати медичну допомогу вдома. Тому ми пропонуємо послугу “Виклик нарколога на дім”. Наші лікарі готові приїхати до вас не тільки у місті Івано-Франківськ, а й у радіусі 100 кілометрів, щоб надати вам необхідну допомогу в найзручніший для вас спосіб.

Анонімність медичних послуг

Ми розуміємо, наскільки важлива анонімність у лікуванні алкоголізму. Ваша конфіденційність – наш пріоритет. Ми гарантуємо повну анонімність усіх медичних послуг, наданих в нашому центрі.

Досвідчені лікарі та позитивні відгуки

Наша команда наркологів, психіатрів, психотерапевтів, психологів і анестезіологів має багаторічний досвід роботи у лікуванні алкоголізму. Ми горді своєю репутацією та позитивними відгуками наших пацієнтів. Наша команда завжди на вашому боці, готова надати вам підтримку та допомогу на шляху до одужання.

Ми глибоко підходимо до кожного пацієнта та допомагаємо знайти оптимальний метод лікування та призначити необхідні ліки, щоб ви могли повернутися до здорового життя.

Зв’яжіться з нами вже сьогодні, і ми разом подолаємо залежність та повернемо вам радість та гідність. Ваше здоров’я – наш пріоритет!

Реабілітація залежних та допомога

Ми не просто робимо так, щоб людина відмовилася від алкоголю. Головне завдання – щоб пацієнт не повернувся до згубної звички. Звичайно, в такій непростій справі все залежить від нього самого, але наші досвідчені фахівці вміють знаходити підхід до всіх, навіть у найскладніших випадках. В рамках роботи з пацієнтами проводяться:

  • Реабілітація – зміна самого бачення навколишнього світу, розуміння проблеми та вироблення бажання вирішити її.
  • Зміцнення мотивації. Без неї позбутися алкогольної залежності неможливо навіть за наявності найкращих медикаментів.
  • Відновлення базових навичок соціальної взаємодії.
  • Закріплення моральних цінностей, які самі собою не дадуть повернутися до вживання спиртного та саморуйнування, пов’язаного з ним.
Алкомедфранк - приватний наркологічний центр у Івано-Франківську
Алкомедфранк - приватний наркологічний центр у Івано-Франківську

Чому наші методики працюють?

Основою наших успіхів (а відповідно і успіхів наших пацієнтів) є індивідуальний підхід. Ми підбираємо найкращі методики лікування алкогольної залежності, спираючись на психологічні та фізичні показники людини. Крім того, самі причини алкоголізму можуть бути суто індивідуальними. Через це щоб визначати те, як проходитиме лікування алкоголізму, потрібна зустріч з кожною людиною окремо.

Практично у всіх випадках доводиться працювати не тільки з пацієнтами, а і з їхніми родичами. Саме вони найчастіше звертаються до центру з проханням надати допомогу. Через досвід ми розуміємо, що в першу чергу потрібно знайти підхід до пацієнта, а вже після цього починати лікування. Спроби позбавитися алкоголізму без лікарів нерідко закінчуються невдачею. Тому рекомендуємо вам довіритися нашим фахівцям, які виведуть вашого родича або друга з кризи.

Чому з лікуванням не варто зволікати?

Алкоголізм – розлад психіки на тлі вживання спиртного. Це означає, що йдеться про повноцінну хворобу, яка потребує лікування. Якщо її запустити, то наслідки будуть дуже плачевними. У людини можуть загостритися хронічні захворювання, і навіть з’явитися нові. Крім того, від спиртного найбільше страждає психіка, відновити яку найскладніше.

Якщо ви зіткнулися з бідою, то пам’ятайте – фахівці «Алкомедфранк» – це лікарня для алкоголіків, де лікують, підшивають, кодують від алкоголізму, завжди готові допомогти. Ми проводимо сучасне та ефективне лікування алкоголізму. Івано-Франківськ або область – наші фахівці приїдуть додому, проведуть консультації, підготують все необхідне та розкажуть вам, як можна допомогти рідним чи близьким.

Виведення з запою Івано-Франківська область

крапельниця від запою в медцентрі або на дому

Виклик нарколога Івано-Франківська область

детоксикація від отруєння алкоголем крапельницею, кодування на дому

Підшивка від алкоголю Івано-Франківськ

Дисульфірам-імплант ампула, капсула

Безкоштовна консультація лікаря

Опишіть нам суть Вашої проблеми і отримаєте безкоштовну і анонімну консультацію

Call Now Button