Лікування алкоголізму голковколюванням

Якісна акупунктура в Івано-Франківську

Акупунктура – східна практика, яка використовується для загального оздоровлення тіла, зцілення від ряду захворювань, нормалізації роботи внутрішніх органів. Це точна медична процедура, що вимагає великих знань і досвіду. З недавнього часу кодування від алкоголю голковколюванням стала звичайною практикою.

Лікування алкоголізму голковколюванням – це використання срібних і золотих голок, які послідовно водяться під шкіру в певних точках. Це рефлекторні ділянки, які відповідають за вироблення речовин, які допомагають розщеплювати алкоголь. Голки зачіпають нервові закінчення, які подають сигнал в мозок. В даному випадку, сигнал про неприйняття алкогольних напоїв. Крім цього, голки стимулюють організм виробляти гормон щастя. Пацієнт відчуває себе бадьоро, і спокійно, у нього рівний настрій, відсутнє бажання випити алкоголь.

Лікування алкоголізму акупунктурою Івано-Франківськ

Кодування голковколюванням від алкоголізму проводиться виключно лікарем, який знає тонкощі акупунктури. У майстра повинен бути диплом про відповідну освіту, диплом про загальну медичну освіту.

Лікування алкоголізму голковколюванням Івано-Франківськ

Принцип голковколювання від алкоголізму

Протягом сеансу акупунктури пацієнт може відчути оніміння кінцівок, поколювання в місці впливу, стянутость шкіри, печіння. Це нормальна реакція організму на введення голок. Після сеансу симптоми зникнуть. Лікар проводить процедуру в окремій кімнаті. Пацієнта повинна оточувати спокійна, розслаблююча обстановка. Від цього залежить великий відсоток успіху. Не можна довіряти проведення акупунктури недосвідченому або сумнівному майстру. Він може завдати непоправної шкоди здоров’ю.

 

Ми пропонуємо те, що дійсно працює

Наркологічний центр

Ефективні та безпечні методики

Наркологічний центр

Анонімність - не вимагаємо ПІБ

Наркологічний центр

Чесні доступні ціни, обговорювані перед викликом

Наркологічний центр

Не залучаємо сторонню увагу: автопарк і одяг лікарів без медичної символіки

Безкоштовна консультація лікаря

Опишіть нам суть Вашої проблеми і отримаєте безкоштовну і анонімну консультацію

Call Now Button