Контактна інформація

Адреса наркологічного кабінету Івано-Франківськ.

Дякуємо за інтерес до нашої клініки. Наша команда завжди готова надати вам якісні медичні послуги та відповісти на всі ваші запитання. Ми завжди готові допомогти вам та відповісти на всі ваші запитання. Наша
 мета – ваше здоров’я та комфорт. Не соромтеся зв’язатися з нами у
будь-який зручний для вас спосіб. Нижче ви знайдете всю необхідну інформацію для зв’язку з нами:

Адреса: вулиця Купчинського, 14, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000

Алкогольна залежність – це серйозні проблеми, які можуть вимагати професійної допомоги. Наркологічний кабінет “Алкомедфранк” у місті Івано-Франківськ готовий надати кваліфіковану допомогу тим, хто стикається з цими проблемами. Ми розуміємо, що конфіденційність та доступність грають важливу роль у лікуванні, тому ми пропонуємо анонімні консультації та працюємо без вихідних.

Ми завжди готові вислухати вас та надати допомогу. Звертайтеся до нас за наступними контактами:

Робочий час

Ми розуміємо, що проблеми з алкогольною залежністю не знають годин відпочинку. Тому ми працюємо без вихідних та готові надавати допомогу в будь-який час, коли вона потрібна.

Анонімність та Конфіденційність

Ми гарантуємо анонімність та конфіденційність наших пацієнтів. Ваша приватність дуже важлива для нас, і ми робимо все можливе, щоб забезпечити її захист.

Консультація та Допомога

Якщо ви чи ваші близькі стикаються з проблемами алкогольної чи наркотичної залежності, не соромтеся звертатися до нас. Ми готові надати кваліфіковану допомогу та підтримку в цей нелегкий період. Наші фахівці завжди готові вислухати вас та допомогти розробити індивідуальний план лікування.

Не відкладайте звернення за допомогою. Щоб подолати залежність і повернутися до здорового життя, потрібно діяти. Ми є тут, щоб вам допомогти.

адреса наркологічного кабінету
Нарколог на Купчинського, 14, Івано-Франківськ

Безкоштовна консультація лікаря

Опишіть нам суть Вашої проблеми і отримаєте безкоштовну і анонімну консультацію

Call Now Button