Кодування від алкоголізму Івано-Франківськ ціна

Підшивка від алкоголю ціна Івано-Франківськ

Ефективне і швидке кодування від алкоголю

Як стверджують статистичні дані, Україна посідає 4 місце у світі за кількістю смертельних випадків, які сталися через жіночий алкоголізм, та 6 місце за смертністю серед чоловіків-алкоголіків. У країні близько 1 млн людей страждає від цієї залежності. Причиною алкоголізму можуть бути:

Генетична спадковість; перевтома; стреси; трагічні події; тривожність; бажання втекти від реальності через негаразди у сім’ї, стосунках з оточуючими, проблеми на роботі. 

Наша клініка лікування алкоголізму, де можна підшитись, закодуватися від алкоголю, до ваших послуг!

Кодування від алкоголізму Івано-Франківськ

Лікування алкоголізму не обходиться одним днем, зазвичай цей процес забирає багато часу і сил, причому це стосується як самого пацієнта, так і його рідних. Не всі залежні погоджуються на тривале лікування, до того ж частина з них не вірить в повне одужання. Медичний центр «Алкомедфранк» надає послугу “кодіровка від алкоголю”, гарантуючи очікуваний результат. Ми беремося за лікування хворого при будь-якій стадії залежності і форми залежності, обіцяємо поставити на ноги. Для запобігання рецидиву, буде необхідно пройти весь курс лікування.

Важливі моменти медикаментозного кодування від алкоголізму

 • Ми лікуємо тільки з відома хворого!
 • Повністю анонімно. Без занесення в бази даних і передачі відомостей третім особам.
 • Потрібен індивідуальний підхід і контроль стану пацієнта. Людина іноді просто не знає своїх протипоказань, при правильному підході потрібен нагляд сертифікованого лікаря і своєчасна корекція призначень.
 • Лікування алкоголізму – це спільна робота лікаря і пацієнта.
 • Діагностика та індивідуальний підбір препаратів виключають побічні ефекти і забезпечують тверезість на весь обраний термін кодування.
 • Підтримуюча терапія в разі зриву.
 • Для зняття психологічної залежності проводяться особисті консультації. Залежний вчиться нести відповідальність за свої вчинки і поступово вибудовує нові відносини з собою і суспільством.

В результаті звернення до нас ви отримаєте:

 1. Детоксикацію організму від алкоголю та після алкогольного отруєння.
 2. Повне очищення організму від шкідливих речовин внаслідок зловживання алкоголем.
 3. Відновлення фізичного здоров’я алкозалежного.
 4. Здоровий сон і правильне харчування залежного від алкоголю.
 5. Лікування наслідків алкоголізму.

Клініка лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Ліквідація нескінченної пристрасті до спиртних напоїв здійснюється різними способами – в стаціонарі (амбулаторно) або вдома з викликом нарколога на місце проживання залежного. Лікувальні процедури ефективні і повністю безпечні, побічні дії відсутні. З пацієнтами працюють досвідчені лікарі-наркологи винятково високої кваліфікації. Їх професіоналізм підкріплений сертифікатами, дипломами та ліцензіями державного зразка. Кодування блокує прихильність людини до алкоголю, навмисно змушуючи відмовитися від вживання спиртного. Процедури по усуненню залежності гарантовано дають бажаний результат.

Лікування в нашому медичному центрі Івано-Франківську анонімне – ніхто не дізнається, що ви проходили процедури допомоги у відмові від алкоголізму і вам ставили наркологічний блок. Останній діє багато років, але при необхідності такий сеанс можна провести повторно, в профілактичних цілях. Ніякої шкоди здоров’ю!

Якщо у людини немає готовності проходити повноцінний курс реабілітації, установка наркологічного блоку стане найоптимальнішим рішенням. Зателефонувавши сьогодні, ви отримуєте оперативну допомогу по виведення організму з токсичного стресу. Ми обов’язково знайомимося з особистою ситуацією алкоголіка і вивчаємо його стан здоров’я на нинішньому етапі.

Показання до кодування від алкоголізму

Перше, кому показане кодування від алкоголю, це тим, хто перебуває періодично в запійних станах, і не контролює свою пристрасть до спиртного. Проводити заходи можливо лише в період, коли людина вже вийшла із запою і перебуває в тверезому стані протягом декількох днів.

Кодування від алкоголізму показано як чоловікам, так і жінкам, які страждають патологічною залежністю або ж створюють собі проблеми після розпивання алкоголю, так як втрачають контроль над своїми діями.

Перебуваючи на першій стадії алкогольної залежності, фахівці рекомендують пройти медикаментозне кодування від алкоголізму, яке призначає лікар нарколог після лікування запою. На другій стадії рекомендовано використовувати вшивання ампули, капсули, гелю, торпедо, дисульфірам імплант або еспераль імплант (тетурам пролонгованої дії) від алкоголю, психотерапевтичні методи або методика подвійного/потрійного блоку. Третя стадія алкоголізму вимагає більш ретельного підходу, який полягає в сильнодіючих методах і застосовувати їх необхідно комплексно.

Якщо ж людина не має залежності від алкоголю, а прі не регулярному розпиванні перебільшує зі своєю дозою, то це не означає, що його необхідно лікувати. Показань до кодування в даній ситуації немає. Тут досить лише застосувати гомеопатичні засоби або біодобавки.

Протипоказання

Лікар медичного наркологічного закладу «Алкомедфранк» дасть оцінку вашому здоров’ю, проведе експрес-діагностику. Якщо з’ясується, що пацієнт має певні обмеження по здоров’ю, які говорять про неможливість проведення блокування, фахівець призначить комплекс інших лікувальних заходів, пропише медикаментозний метод – ліки, які допоможуть подолати недугу.

Діагностика – один з найважливіших етапів. Вона дозволяє призначити найбільш ефективні рішення і дати рекомендації, грамотно визначивши кращу для конкретного пацієнта лікувальну програму.

Медикаментозне кодування являє собою перевірений і максимально ефективний спосіб позбавлення від алкогольної залежності. Лікар формує список лікарських препаратів, покликаних допомогти пацієнтові. Сюди ж відноситься проведення медичних процедур, які викликають відразу до алкоголю.

Препарати викликають агресивну дію печінки на алкоголь будь-якого типу. Якщо вживання спиртного напою все ж сталося, відбувається інтоксикація організму, яка супроводжується хворобливими відчуття у всьому тілі. Ліки вводяться в організм хворого декількома способами: перорально (краплі, таблетки, розчини), внутрішньовенно або внутрішньом’язово.

Професійне кодування імплантом Дисульфірам від алкоголізму ціни у Івано-Франківську найкращі!

У сучасному наркологічному центрі Alkomedfrank пропонують своїм пацієнта пройти ефективну процедуру підшивка торпеди від алкогольної залежності. Прогресивні способи кодіровки, які використовуються в нашому медичному закладі, забезпечують максимально стійкий і тривалий результат. Вшивання препарату Торпедо в сучасній наркології одним з найбільш надійних методів медикаментозного кодування. Суть процесу заснована на введенні в організм алкозалежного пацієнта спеціальної ампули з препаратом. Речовина, що міститься в ампулі, поступово розсмоктується і рівними порціями потрапляє в кров хворого. Таким чином, забезпечується блокування розпаду алкоголю в організмі. Після підшивки Торпедо, в разі вживання алкоголю виникають ознаки інтоксикації. Людина не зможе продовжити пияцтво, тим більше входити в тривалий запій. Випиваючи кожну чарку алкоголю, хворий відчуватиме блювотні позиви, погіршення загального самопочуття і в його психіці сформується відраза від випивки в будь-якій формі. Так відбувається блокування пияцтва на рівні підсвідомості. Пройти процедуру вшивання ампули від алкоголю у м.Івано-Франківськ можна в клініці Alkomedfrank цілодобово і без вихідних. Вартість даної процедури невисока.

Види кодування алкоголіків торпедою.

На сьогоднішній день в наркології існує 2 способи такого кодування:

– Внутрішньовенні або внутрішньом’язові ін’єкції;

– Підшивання ампули від алкоголю.

Метод, який більш підходить для кодування індивідуально для кожного пацієнта обирає сам хворий, спільно з фахівцем, після проведення обстежень. Якщо порівнювати ці два способи, то вони є абсолютно однаковими за принципом дії препарату. Різниця полягає лише у тому, що при вшиванні ампули дія більш тривалиа. Тривалість дії кодування уколом становить в середньому від одного до двої років, а при вшиванні – підтримка тверезості 1-5-ти років. Також терміни дії торпеди може залежати від кількості таблеток, які підшили пацієнтові. Зателефонувавши за номером гарячої лінії клініки Alkomedfrank, ви зможете дізнатися всю детальну інформацію з приводу препаратів для кодування.

Підготовка до процедури

Для успішного здійснення підшивки пацієнту необхідно бути повністю тверезим протягом мінімум п’яти днів до самої міні операції. У деяких випадках пацієнту спочатку проводять детоксикацію організму, а також призначають курс вітамінів для поліпшення стану здоров’я перед процедурою. Залежно від стадії алкоголізму підготовка може зайняти різну кількість часу. Варто розуміти, що застосування сучасного алкоблокатора Торпедо є радикальним заходом у боротьбі з алкоголізмом. У застосуванні таких препаратів обов’язково є протипоказання. Тому в клініці Alkomedfrank кожен пацієнт проходить ретельну діагностику стану здоров’я, щоб забезпечити повну безпеку під час та після процедури.

Як вшивають торпеду?

Виключно в умовах клініки. Саму операцію проводить нарколог. Процедура підшивки прирівнюється до міні-операції, але, в будь-якому випадку лікарі обов’язково дотримуються всіх встановлених правил:

– Спочатку проводиться обробка антисептиком ділянки шкіри, де будуть робити надріз;

– Пацієнту обов’язково вводиться місцева анестезія;

– Лікар здійснює неглибокий надріз, в дану область впроваджується ампула з алкоблокатором;

– Здійснюється зшивання шкіри, на місце шва накладають стерильну пов’язку.

Фахівці наркологічного центру можуть вдатися до провокаційної проби. Процедура полягає в тому, що хворому дають випити невелику дозу спиртного. Потім лікарі спостерігають за реакцією його організму. Така провокація допомагає людині усвідомити, що він «закодований» і пити йому більше не можна. Для обробки шва і зміни стерильних пов’язок хворому необхідно перші кілька днів після підшивки приходити в клініку.

Куди вшивають ампулу від алкоголізму?

Підшивка ампули від алкоголізму може проводитися в будь-якому місці на тілі людини. Перед операцією лікарі оглядають пацієнта, а також обговорюють з ним його побажання і переваги У більшості випадків підшивку проводять:

– У верхню область сідниць;

– В область під лопатками;

– У нижній частині живота.

Можливі ускладнення після вшивання ампули Торпедо

Фахівці клініки Alkomedfrank в Івано-Франківську проводять всі процедури ретельно і з великим рівнем відповідальності. Але все ж, існує ряд ускладнень, які можуть виникнути у пацієнта після процедури кодування підшивкою:

– Коли виникли проблеми з асептикою. В області шва можуть з’явитися запалення, нагноєння, утворення рубців;

– При недотриманні пацієнтом тверезого стану можуть виникати серйозні ускладнення для здоров’я.

При інтоксикації продуктами етилу проявляються такі ознаки:

різке падіння тиску,

нудота,

пронос,

судоми,

погіршення різкості зору.

Переваги вшивання від алкоголізму в клініці Alkomedfrank в Івано-Франківську

1. Вартість процедури в нашому закладі на порядок нижче, ніж в інших клініках регіону.

2. У нас працюють тільки професіонали, з високим рівнем компетентності.

3. Процес підшивки проходить в повній стерильності і під наглядом лікарів;

4. Ми гарантуємо повну анонімність всім пацієнтам, після підшивки не буде постановка на облік по алкоголізму в наркодиспансер;

5. У клініці надано самий великий пакет послуг за прийнятними цінами.

Скільки коштує вшити торпеду від алкоголізму в Івано-Франківську? Ампули Торпедо пропонують багато наркологічних центрів. Але ціни не скрізь доступні. Діапазон вартості даної процедури досить великий. Ми пропонуємо вам ефективну процедуру кодування від алкоголізму з гарантією за найдоступнішою вартості.

Підшивка від алкоголізму – метод боротьби з алкогольною залежністю, добре зарекомендував себе в Івано-Франківську. Дана процедура вкрай ефективна, адже після вшивання від алкоголю, пацієнт, незважаючи на бажання випити, просто не зможе знову підсісти на алкогольний гачок. Вшивання від потягу до алкоголізму може діяти аж до п’яти років. Точний термін залежить від використовуваних препаратів і інших деталей, пов’язаних вже індивідуально з пацієнтом. Клініка в місті Івано-Франківськ може запропонувати кілька ефективних препаратів для вшивання від алкоголізму. Наші співробітники – не вчорашній студенти. Лікарі мають стаж мінімум 5 років в області наркології. З досвіду, ми можемо заявити, що вшивання – вкрай ефективний метод боротьби з пияцтвом.

Розглянемо найефективніші препарати більш докладно.

Вшивання Еспераль Вшивання Еспераль. Цей медичний препарат блокує переробку етилу організмом пацієнта. Простіше кажучи, після вживання спиртних напоїв людиною, минулого вшивання ампули від алкоголізму Еспераль, з’являються вкрай неприємні відчуття: починає крутитися голова, з’являються напади нудоти. Симптоми починають нагадувати отруєння. Пацієнту буде навіть огидно думати про вживання алкоголю. Такий ефект з’являється тільки при контакті з етиловим спиртом. Якщо пацієнт нічого не вживає, то навіть не буде помічати вшитої ампули під шкірою.

Вшивання торпеди від алкоголізму. Ця назва походить з-за старої форми ампули, зовні схожою на торпеду. На сьогоднішній день, лікарі клініки здійснюють вшивання торпеди від алкоголю в Івано-Франківську шляхом його введення під шкіру, або за допомогою уколу внутрішньовенно. Існує велика кількість варіацій вшивання торпеди від алкоголю в Івано-Франківську. Від обраної торпеди буде залежати термін дії і ціна препарату. Перед проведенням процедури вшивання, пацієнт ретельно оглядається в обов’язковому порядку. При відсутності будь-яких протипоказань і отриманні добровільної угоди на вшивання, лікар приступає до даної процедури. Вшивання від алкоголю – поширений метод боротьби з алкогольним недугою. Центр використовує лише високоякісні препарати для вшивання від алкоголізму в Івано-Франківську.

Більш детально ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефоном для уточнення цікавлять вас моментів. Завдяки нашій клініці багато людей змогли врятувати своє життя. Це не порожні слова, придумані нами. Це реальні відгуки наших пацієнтів про кодування від алкоголізму, записані в подяку за проведення ефективного лікування нашими фахівцями. Вшивання від алкоголізму Однією з найбільш дієвих методик в боротьбі з алкоголізмом є вшивання. Для максимальної успішності лікування хворий повинен сам хотіти повернення до нормального життя, в іншому випадку результат не буде настільки ефективним. На даний момент методика досить широко використовується і виконується із застосуванням різних препаратів.

Що таке вшивання? Методика заснована на тому, що спеціальний препарат вводять людині, підбирається важкодоступна зона. Впровадження дозволяє організувати надходження необхідної речовини в кров протягом обраного часового проміжку. Період дії підбирається індивідуально, терміни обговорюють з пацієнтом і його близькими людьми. Для проведення процедури потрібні умови стаціонару, оскільки процес є невеликим оперативним втручанням. Препарат вводиться в обране місце, після чого накладаються шви, пацієнт може їхати додому. Вшивання рекомендується в разі наявності алкогольної залежності на різних стадіях, після консультації з лікарем.

Етапи процедури

1. Підготовчий етап. Пацієнт повинен обмежити алкоголь за кілька діб, при необхідності проводиться госпіталізація та виведення токсичних речовин з системи кровопостачання. Здача аналізу крові допоможе усунути ризик алергії, пацієнту розповідають всі нюанси процедури.

2. Процедура вшивання. Виконується в клініці наркологічного профілю або у відділенні. Вшиваються ліки за умови, що якщо пацієнт пройшов підготовку. Має бути підписати документ про згоду на маніпуляції. Препарат впроваджують під шкіру або вводять ін’єкційно в область м’язи. Вибирається стегнова, сідничний або підлопаткова частина. Шкіра знезаражується, проводиться знеболення. Для препарату створюється кишеню близько 4 см, після розташування препарату рана закривається з накладенням швів.

3. При необхідності прописуються знеболюючі препарати.

Вшивання торпеди. Спеціальна упаковка дозволяє постійно впливати на людину. При цьому близьким не потрібно контролювати, щоб людина приймала ліки. Впроваджена торпеда поставляє компоненти, які не дають етанолу переробити. Так формується зв’язок алкоголю з болем і поганим станом від інтоксикації.

Вшивання Еспераль. Перевірений препарат, що виробляє стійке негативне сприйняття алкоголю. Активний компонент – дисульфірам. Він не дає переробляти спиртові сполуки клітин, від цього етанол накопичується і провокує сильну інтоксикацію. Замість розпаду і виведення етанолу створюється інтоксикація, яка формує стійку відразу до алкоголю.

Ціни на вшивання. На даний момент з приводу ціни на вшивання ви можете проконсультуватися з нашими співробітниками по контактам, які вказані нагорі сайту або замовити дзвінок, і ми вам передзвонимо найближчим часом.

При сприятливому збігу обставин найчастіше достатньо одноразової імплантації. Капсула вшивається в зоні сідничної області під місцевим знеболенням, процедура триває близько години. Імплантація імпланта можлива тільки за усвідомленою згодою пацієнта при наявності у нього добровільного бажання позбутися від залежності.

В ЯКИХ ВИПАДКАХ НАРКОЛОГИ ПРОПОНУЮТЬ ВШИТИ ЕСПЕРАЛЬ

Якщо людина, яка страждає алкогольною залежністю не може впоратися із захворюванням самостійно, їй може бути рекомендовано вшити Еспераль в умовах клініки. Однак перш ніж прийняти це рішення, нарколог ретельно вивчає анамнез хворого, результати аналізів, уточнює список хронічних та інших захворювань, які входять в список абсолютних протипоказань або можуть стати тимчасовим введеним для вшивання ампули з препаратом.

Так, наприклад, процедура може бути відкладена до повного одужання при наявності вірусних інфекцій, температури, а також опіків або шкірних захворювань на ділянці шкіри в місці планованого вшивання. Категоричними протипоказаннями є хвороби серця, шлунка, печінки і нирок, а також цукровий діабет. Повний перелік можна знайти в інструкції по застосуванню.

На момент прийому у нарколога пацієнт повинен бути абсолютно тверезий, з моменту останнього прийняття алкоголю повинно пройти не менше 5 днів.

БЕЗБОЛІСНЕ ВШИВАННЯ ЕСПЕРАЛЬ ЗА ДОСТУПНИМИ ЦІНАМИ

Усі види кодування від алкоголізму у м. Івано-Франківськ, ціна у нас доступна!

Клініка «Алкомедфранк» здійснює вшивання Еспераль за цінами, доступними нашим клієнтам. Процедура вшивання повинна проводитися лікарем, який робить на обробленій антисептичними засобами шкірі розріз і вживляє капсулу.

Після накладення швів пацієнту накладають стерильну перев’язку. Протягом 5 днів шов обробляється, пов’язка змінюється на чисту. У цей період пацієнтам не рекомендується плавати і користуватися душем, щоб уникнути інфікування рани.

В аптеці Еспераль можна придбати в формі гелю для ін’єкцій, імпланта і таблеток. Імплантація на відміну від перорального способу лікування виключає можливість припинення прийому препарату і, відповідно, більш ефективна. Один з важливих для наших клієнтів чинників при виборі Еспераль – ціна і тривалий термін дії.

Ін’єкційне кодування – сучасний метод лікування алкогольної залежності. Укол від алкоголізму, як і підшивка, дозволяє блокувати безконтрольний потяг до спиртного, ціна процедури кодування від алкоголізму залежить від дози (строку дії препарату). Процедура ґрунтується на введенні в організм людини препарату на основі дисульфіраму.

У порівнянні з народними і медикаментозними способами, кодування ін’єкцією має низку переваг.

ВИДИ ІН’ЄКЦІЙ: КУДИ РОБЛЯТЬ УКОЛ ПРИ кодування від алкоголізму?

Медикаменти, призначені для зняття тяги до алкоголю, можна вводити в організм різними способами.

Основні види ін’єкцій:

1. Внутрішньовенна.

2. Внутрішньом’язова.

3. Під лопатку.

4. У печінку.

Метод лікування залежить від наявних у пацієнта захворювань. Лікар підбирає для хворого препарат, але перед його введенням ставить гарячий укол від алкоголізму, ціна якого вказана на сайті.

Гарячі уколи  являють собою ін’єкцію спеціальним препаратом, що усуває похмільний синдром. одним з методів є ін’єкційне кодування – укол в вену від алкоголізму. Для початку пацієнт здає ряд аналізів, вивчивши які лікар зможе виявити переносимість того чи іншого препарату. Найчастіше використовують медикаменти на основі дисульфіраму (Тетурам, Еспераль). Після введення ліків у людини частішає серцебиття, виникає озноб, що змінюється жаром. Всі ці симптоми зникають через годину після ін’єкції. Головною особливістю методики є те, що після уколу роблять тест, що дозволяє переконатися в ефективності ін’єкції. Укол в вену від алкоголізму має ряд побічних дій. Симптоми проявляються відразу після того, як пацієнт вип’є трохи алкоголю.

Внутрішньом’язове кодування – більш щадний метод. Людині вводять ліки, яке блокує аокргольні рецептори мозку. Дія уколу почнеться через кілька годин після введення. З цього моменту алкоголік перестане відчувати задоволення від розпивання міцних напоїв. Перед процедурою місце введення знеболюють. Дозування препарату розраховує лікар після усного опитування та первинного огляду хворого.

Ін’єкції в печінку не ставлять безпосередньо в орган. Ліки вводять внутрішньовенно. Препарат блокує печінковіферменти, що допомагають розщеплювати етанол. Уколи в печінку застосовують на практиці досить рідко, тому що їх дія негативно відбивається на роботі внутрішніх органів.

ПРИНЦИП ДІЇ

Це бар’єрний спосіб, який зупиняє сильну залежність. Перед процедурою людині слід утримуватися від вживання алкоголю протягом 4-5 днів. Ліки блокуєють ферменти, що розщеплюють етиловий спирт. Якщо людина прийме трохи алкоголю, його чекає сильна інтоксикація. Саме тому перед постановкою уколу нарколог роз’яснює всі наслідки кодування ін’єкцією.

ПЕРЕВАГИ кодування укол ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

На відміну від інших методів кодування, укол від алкоголізму має ряд переваг. Вони полягають в наступному:

1. Тривалість дії. Зробити укол від алкоголізму можна на рік, два або на більш тривалий термін. Все залежить від побажань клієнта. Як показує практика, найбільш оптимальним терміном кодування вважається один рік.

2. Відсутність вікових обмежень. Кодування застосовують до пацієнтів будь-якого віку.

3. Безпека. Препарат вводиться в рідкому вигляді і засвоюється, не дратуючи травний тракт. Діюча речовина потрапляє в кров, а значить, діє практично миттєво.

4. Не потрібно виконувати додаткових дій. Після процедури пацієнту залишається тільки утримуватися від розпивання алкогольних напоїв. Регулярно приймати таблетки не буде потрібно. Перш ніж прийти в клініку за допомогою, людина повинна психологічно налаштувати себе на те, що тепер його життя кардинально зміниться.

Протипоказання

Пацієнт повинен попередити лікаря про наявність захворювань: • Алергічні реакції. • Епілепсія. • Бронхіальна астма. • Цукровий діабет. • Панкреатит.

У нашому центрі в Івано-Франківській області ми здійснюємо кодування від алкоголізму декількома способами. Найпоширенішим способом є укол у сідницю. Численні позитивні відгуки про кодування підтверджують дієвість цих методик.

Незалежно від того, бажає пацієнт одужати чи ні, йому необхідна допомога, адже алкоголізм руйнує фізіологічний та психічний стан хворого. Щоб самостійно впоратися з хворобою, потрібні великі психічні зусилля, на які здатна не кожна людина. Тому кодування від алкоголізму стає порятунком.

Компанія «Алкомедфранк» надає послугу з кодування від алкоголю в Івано-Франківську. Перш ніж почати лікування, наші лікарі проводять аналізи, що покажуть, який вид процедур виявиться найефективнішим при позбавленні звички вживати алкогольні напої. Ми допоможемо закодувати від алкоголю за ціною вигідною.

У сучасному світі найбільш популярним і ефективним способом лікування від алкогольної залежності як і раніше вважається кодування. Існує два основних види кодування – медикаментозне, і не медикаментозне. Не медикаментозне проводиться за допомогою гіпнозу, коли залежний вводиться в стан трансу, і лікар нарколог працює з ним, даючи установки на зниження бажання до алкоголю і повна відмова від прийняття спиртного, збереження тверезого погляду на життя, навіює позитивний настрій. Цей вид кодування від алкоголю проводиться за декількома методиками, в тому числі за методом Довженка. Важливою умовою при не медикаментозному лікуванні залежності, є необхідність утримання від прийняття спиртного до кодування протягом строку, зазначеного лікарем.

Центр здоров’я Алкомедфранк проводить лікування алкогольної залежності з медикаментозною і психотерапевтичної підтримкою (кодування алкогольної залежності)

Цей вид кодування заснований на впливі аверсивних препаратів, несумісних зі спиртовмісними складами, на організм людини. Використовується при медикаментозному кодуванні кілька методів введення протиалкогольних препаратів – внутрішньовенно, внутрішньом’язово, хірургічним вшиванням. У кожному з цих методів діючий препарат, потрапляючи в кров, починає діяти як блокувальник ферментів, що відповідають в організмі людини за переробку етанолу. Медикаментозне кодування проводиться при утриманні пацієнтом від прийняття спиртного як мінімум 5 діб.

Важливо розуміти, що будь-який кодування від алкоголю вимагає обов’язкового огляду та консультації фахівця – лікаря нарколога. У Клініці «Алкомедфранк» вас чекають професійні наркологи, які допоможуть визначитися з терміном кодування, підібрати дієвий препарат, спираючись на потреби пацієнта, його цілі і бажання. І, природно, призначать підтримуючу терапію і обов’язкове спостереження за станом пацієнта і ефективністю дії кодування від алкоголю.

Кодування від алкоголізму Івано-Франківськ

Чому варто прийняти рішення про кодування

Лікарі клініки «Алкомедфранк», щоб закодувати від алкоголю, використовують такі види процедури:

 • лазером;
 • уколом;
 • капсулою (ампулою);
 • гіпнозом;
 • медикаментами;
 • методом Довженка.

  Перевагою медикаментозного методу є позбавлення від залежності, а не приглушення її симптомів. Потерпілому необхідно дотримуватися лікарських порад, щоб кодування від алкоголю принесло результати. У лікуванні використовують препарати, щоб позбавляють людину потягу до етилового спирту.

 • військовим, які бажають закодуватись від алкоголю або підшитись від алкоголізму, послуга також надається анонімно

Алкоголізм – згубна пристрасть, від якого страждає не тільки хвора людина, але і його рідні та близькі. Через систематичне токсичного впливу на організм, алкоголь порушує нормальне функціонування внутрішніх органів і систем організму.

Сучасні ефективні методики, дозволяють людині на довгий термін відмовитися від вживання спиртного. У чому полягає кодування від алкоголізму? І де можна закодуватися?

ПРИНЦИП ДІЇ

Методики, що формують установки на негативне ставлення організму до алкоголю, називаються кодування від алкоголізму. Така програма може закладатися різними способами, включаючи медикаментозні, психотерапевтичні і апаратні. Проводиться кодування від алкоголізму в Івано-Франківську тільки через певний період часу утримування від вживання алкогольних напоїв, ціни уточняйте в адміністратора.

Механізм дії процедури заснований на виробленні умовного рефлексу, який перешкоджає вживання алкоголю. Перед проведенням цієї маніпуляції в нашій клініці проводять обстеження пацієнта, пояснюють суть методу і попереджають про наслідки.

ЕФЕКТИВНІ МЕТОДИКИ КОДУВАННЯ

Тактика проведення маніпуляції залежить від обраного методу. Буває кодування від алкоголю:

 • Медикаментозні способи. Таке кодування вважається найбільш ефективним способом блокування синдрому відміни. Медикаментозні препарати використовуються при боротьбі з хронічною формою алкогольної залежності. Популярність методу пояснюється бажанням хворого швидко блокує запій перед виходом на роботу або іншою важливою подією. Препарати можуть прийматися перорально, вводитися внутрішньовенно або підшиті.
 • Психотерапевтичне кодування. Метод заснований на навіювання відрази до алкоголю. Сеанс може проводитися в нормальному стані свідомості пацієнта або – в зміненому. Останній варіант передбачає використання гіпнозу (якірного, гіпносуггестівного або за методом Довженка).

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КЛІНІКИ

Фахівці «Алкомедфранк» допоможуть впоратися з наслідками алкогольної інтоксикації. У нашій клініці на базі наркологічного центру ми не тільки зупиняємо загострення, а й допомагаємо пацієнтові знайти психологічну стійкість. Також можна зробити це і вдома.

Де закодуватися від алкоголю? Для перемоги над алкоголізмом ми поєднуємо призначення фармакологічних засобів і психотерапевтичних методів впливу. У підсумку це дає стійкий терапевтичний ефект. Програма лікування складається строго індивідуально на підставі стану хворого, особливостей організму і характеру перебігу захворювання.

До плюсів лікування алкоголізму у нас відноситься:

 • використання ефективних фармацевтичних препаратів;
 • медична допомога без вихідних;
 • дотримання анонімності;
 • компетентність і досвідченість медичного персоналу;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • комфортні умови перебування в стаціонарі ;
 • доступні ціни.

Якщо ви не знаєте, як допомогти близькій людині, і у вас опустилися руки, звертайтеся в «Алкомедфранк». Разом ми знайдемо вихід із найскладнішої ситуації! Якщо людина не знає, де закодуватися від алкоголю, порадьте йому нашу клініку. Якщо ви вже лікувалися у нас, залиште відгук!

Кодіровка від алкоголю виявляється результативною незалежно від стадії захворювання, ціна процедури уточняється по телефону.

Кодування від алкоголізму в Івано-Франківську проводиться лікарями «Алкомедфранк» із використанням лазера. Лазер впливає на частину мозку, яка відповідає за рефлекси. По закінченню сеансу у залежного зникає потяг до вживання спиртних напоїв.

Щоб закодувати алкоголіка у нього вдома, клініка «Алкомедфранк» користується методом Довженка. Він передбачає гіпноз, під час сеансу якого відбувається навіювання, що алкоголь – це велика небезпека. Після сеансу пацієнт відчуває відразу або страх до спиртного.

Нарешті ви нас знайшли, коли запитували: де можна закодуватися від алкоголю! Відтепер закодувати алкоголіка у Івано-Франківську можна в анонімному медичному центрі, відгуки про який тільки відмінні. Медикаментозно закодувати алкоголіка у Івано-Франківську можливо як у Вас вдома, так і в амбулаторних умовах Центру. Запам’ятайте, що якщо вчасно закодувати від алкоголізму то можна уникнути побічних дій від вживання алкоголю та знизити ризики психічних розладів. Для того, щоб закодувати від алкоголю в Івано-Франківську головне бажання алкозалежного. Не гайте часу, щоб закодуватися від алкоголю, кодіровка від алкоголізму допоможе позбутися алкогольної залежності та збереже сім’ю. Кодировка від алкоголю проводиться тільки тоді, коли відсутні протипоказання. Перед тим, як звернутися з приводу кодування алкоголізму,  потрібно не пити до тижня. Кодування від алкоголізму це безболісна процедура, тому, якщо вас непокоїть питання: як закодувати від алкоголю, як закодувати чоловіка, як закодувати чоловіка від алкоголю, як закодуватися від алкоголю, як кодують від алкоголю, як кодують людей від алкоголю, одразу ж телефонуйте до нас.

Коли вас цікавлять способи лікування алкоголізму та методи кодування від алкоголю, тоді Івано-Франківський приватний наркологічний центр до ваших послуг. Найефективнішою методикою в світі на сьогоднішній день є кодування від алкоголю, ціна на дану послугу порівняно з аналогічною підшивкою -невелика.  

Ціна кодування від алкоголізму залежить від строку, на який буде діяти препарат з кодування алкоголізму. Закодуватися від алкоголю можливе тільки тоді, коли людина не вживала алкоголь п’ять діб. Якщо самому важко це зробити, можемо допомогти і провести виведення із запою. Препарати для виведення з запою у нас сучасні та якісні. Викликавши лікаря по телефону, як вивести з алкогольного запою, кодування від алкоголізму може бути здійснено і на дому. Що таке кодування від алкоголю, що таке кодування від алкоголізму, де кодують від алкоголізму, скільки коштує кодування від алкоголізму, кодування від алкоголізму це, як вивести чоловіка з запою, як вивести із запою в домашніх умовах, як вивести з запою, як вивести із запою, як вивести людину з запою, як вивести людину із запою, як вивести людину з запою в домашніх умовах, ці та інші запитання можете задати черговому лікарю по телефону.

Щоб кодування від алкоголю виявилося результативним, компанія «Алкомедфранк» не обмежується лише наведеними вище методами. Пацієнту важливо відчувати як психологічні, а й фізіологічні зміни. Кодування від алкоголю в Івано-Франківську проводиться разом із курсом лікування, коли організм позбавляється токсинів та інших шкідливих речовин. Завдяки комплексному підходу до проблеми залежний досягає успіху. Кодування від алкоголю – процедура, яку лікар-нарколог може проводити у наркологічному кабінеті в Івано-Франківську, а також така послуга може надаватися у вас вдома.

Ми пропонуємо те, що дійсно працює

Наркологічний центр

Ефективні та безпечні методики лікування від алкоголізму

Наркологічний центр

Анонімність - не вимагаємо ПІБ, на облік не ставимо

Наркологічний центр

Чесні доступні ціни, обговорювані перед викликом, або записом до лікаря

Наркологічний центр

Не залучаємо сторонню увагу: автопарк і одяг лікарів без медичної символіки

Вшивання ЕСПЕРАЛЬ – Один з найкращих способів КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

Вшивка «Еспераль» від алкоголізму отримало широку популярність. Після впровадження ампули у пацієнта виникають вкрай важкі і неприємні відчуття від прийому навіть незначної дози алкоголю. Дія імплантанта виробляє у людини стійку відразу до спиртних напоїв і допомагає налагодити здоровий спосіб життя.

Кодування Еспераль: підготовка до процедури

Засіб має безліч чудових відгуків від лікарів і самих пацієнтів. Метод допомагає позбутися згубної пристрасті, що протікає у важкій хронічній формі. Кодування від алкоголізму препаратом «Еспераль» має проводитися тільки після спілкування з лікарем наркологом. Незважаючи на популярність таблеток і ампул, широкого поширення набули й інші форми випуску ліки у вигляді уколів і гелів. Вони мають ті ж властивості і показання до застосування. Перед процедурою підшивки «Еспераль» хворий повинен не менше 5 днів утримуватися від вживання будь-якого виду алкоголю. Також він повинен дати згоду в письмовому вигляді. Тільки після дотримання всіх формальностей лікар приступає до процедури. Для цього робиться невеликий надріз глибиною кілька сантиметрів і туди вводиться ліки. Після закінчення процедури накладаються шви. Такий спосіб лікування допомагає згодом усвідомити, що вживання алкоголю приносить лише шкоду. Негативні реакції можуть проявлятися у вигляді: головного болю; скруті і почастішання дихання; порушення роботи серця; різкому зниженні зору; порушення координації рухів; судомах і припадках; впаданням в кому. Слід пам’ятати, що подібні реакції можуть проявлятися навіть при вживанні медикаментів, що містять у складі спирт, або кондитерських виробів з додаванням коньяку і рому.

КОЛИ НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ підшивка ЕСПЕРАЛЬ?

При імплантації імплантанта є певні протипоказання: цукровий діабет; онкологія; психічні розлади; шкірні хвороби; вагітність; підвищена температура; порушення нормального функціонування печінки і нирок; хвороби серця. Прекрасно зарекомендував себе якісний імпортний препарат «Еспераль» допоможе забути смак алкоголю на кілька років. Процес кодування не впливає на стать, вік та інші особливості організму хворого. Досить ввести імплантант всього один раз, і можна в повній мірі насолоджуватися повнотою і радістю життя.

Вшивання ТОРПЕДИ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ – ГАРАНТУЄМО ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ!

Наркологічний центр Івано-Франківськ успішно практикує кодування від алкоголізму торпедо.

ЕФЕКТИВНІСТЬ МЕТОДУ «Кодування ТОРПЕДО»

Медикаментозний метод надовго позбавить від патологічного потягу до спиртного і поверне людину в суспільство абсолютно здоровим. Спираючись на відгуки колишніх алкоголіків, можна з упевненістю сказати, що вшивання торпеди від алкоголізму призводить до позитивних результатів. Принцип дії підшивки полягає в тому, щоб виробити у хворого стійку відразу до спиртного навіть в малих дозах. Несумісність продуктів розпаду етанолу і активної речовини – дисульфіраму викликає ряд негативних наслідків. Крапля спиртного, що потрапила в організм пацієнта, стає причиною дуже поганого самопочуття. Таким чином, в свідомості людини формується стійкк небажання пити алкоголь. Ефективність методу доведена не одним десятком років. Незважаючи на складність проведення процедури, результат того вартий. Укол торпедо від алкоголізму виконується досвідченими фахівцями, тому ризик ускладнень зведений до мінімуму. Вшивання ампули з ліками є свого роду операцією, тому процедура проводиться тільки в медичному центрі досвідченим фахівцем. У клініці Івано-Франківськ створені всі умови для проведення даного роду маніпуляцій. Перед тим, як вшити торпеду від алкоголізму пацієнт проходить повну діагностику для виключення протипоказань. Головною умовою для проведення процедури є повна тверезість пацієнта протягом мінімум 5 днів перед кодуванням. Вид підшивки, капсула, таблетка або гель, визначає лікар, спираючись на індивідуальні показання.

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ дисульфірам кодування АЛКОГОЛІКІВ

Лікування алкоголізму за допомогою імплантації антиалкогольного препарату вважається одним з дієвих варіантів заборонної терапії. Завдяки кодування алкоголізму дисульфірамом тисячі людей змогли позбутися залежності, відновили здоров’я, налагодили стосунки в сім’ї, повернулися на роботу. Метод підшивки, доповнений психотерапією, успішно використовують у своїй роботі наркологи клініки Івано-Франківськ для ефективного лікування хворих на хронічний алкоголізм. Антиалкогольні ліки Дісульфірам – інгібітор ацетальдегіддегідрогенази (ферменту, що виробляється печінкою). Діюча речовина пригнічує вироблення спеціальних ферментів, які беруть участь в розщепленні етанолу. Завдяки блокуючої дії препарату, алкоголь, що надійшов в організм, не розщеплюється на безпечні речовини. При цьому відбувається перетворення етанолу в вкрай токсична речовина – оцтовий альдегід. Саме ця речовина викликає абстиненцію (похмільний синдром), який завдає чимало страждань залежній людині. При кодуванні алкоголіків вживання спиртних напоїв стає небезпечним для життя. При накопиченні тканинного отрути (оцтового альдегіду) у людини, що прийняв спиртне на тлі дії препарату, спостерігається найсильніша інтоксикація. Закодований від алкоголю при зриві буде відчувати болючі відчуття, нудоту з блювотою, скачки артеріального тиску, припливи жару. Таким чином ліки допомагають виробити умовно-рефлекторну реакцію – повна відраза до спиртного, а хворому зробити висновки про небезпечні наслідки випивки для життя і здоров’я. Показання до застосування заборонної терапії Disulfiram Показанням до кодуванні є алкозалежність різних форм і стадій. Перш ніж приступити до процедури, нарколог роз’яснює хворому, як діє препарат, попереджає про наслідки при зриві. Для проведення маніпуляції потрібна згода пацієнта (в письмовому вигляді).

Родичі повинні чітко усвідомити, що таємно давати таблетки дисульфіраму алкоголіку категорично заборонено. Це може стати причиною загибелі людини. Алкоголь, потрапивши в кров, «зіткнеться» з хімічної противоалкогольной захистом. Піде сильне отруєння, потрібно екстрена медична допомога. Але навіть якщо наркологічна служба приїде оперативно, врятувати людину вдається не завжди. Протипоказання Прийнявши рішення закодуватися від алкоголізму препаратом Disulfiram, хворому потрібно пройти обстеження на предмет виявлення протипоказань. А їх перелік у цих ліків досить значний. У нього входять: індивідуальна непереносимість компонентів препарату; важкі патології печінки; епілепсія, психічні розлади; патології дихальної системи; цукровий діабет; захворювання серцево-судинної системи; вагітність, лактація. Закодованим алкозалежним заборонений прийом ліків на основі етанолу, продуктів з невеликим вмістом спирту: цукерки з коньяком і т.п., квас, кефір, квашена капуста. З обережністю потрібно застосовувати спиртовмісні препарати для зовнішнього використання (парфумерію, лосьйони).

ЯК ПРОХОДИТЬ підшивки КАПСУЛИ DISULFIRAM

Кодування препаратом Disulfiram здійснюється різними способами, в залежності від форми випуску цього засобу. У наркології для цих цілей застосовуються таблетки, капсули (імпланти), ін’єкції. Спосіб кодування визначає лікар з урахуванням результатів обстеження пацієнта, інформації про протипоказання. Популярний метод вшивання проводиться фахівцем в стерильній маніпуляційної кімнаті або операційної. Капсула з діючою речовиною розміщується підшкірно. Лікар робить надріз, куди вставляється імплантат, рана обробляється та зашивається. Процедура проводиться під місцевим анестезування, тому пацієнт не відчуває хворобливих відчуттів. Ліки з капсули дозовано надходить в кров, забезпечуючи тим самим кодіровочний ефект заборонної терапії. Пацієнта попереджають, що самостійно капсулу витягувати не можна, щоб не відбулося інфікування рани і зараження крові. Для наочної демонстрації того, як діє Disulfiram, кодованому від алкоголізму дають випити невелику дозу спиртного. Негативна симптоматика проявляється моментально, пацієнта в подальшому зупиняє почуття страху і відраза до алкоголю. Тому багато хто після курсової комплексної терапії і «коду» кидають пити назавжди. Кожному пацієнту дозування ліків розраховується індивідуально, з урахуванням цього визначається ціна послуги. Підшитий капсули зазвичай вистачає на період від одного року до трьох років. Отримати консультацію з питань анонімного кодування можна цілодобово. Телефонуйте!

Анонімне КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ: ЕФЕКТИВНО І БЕЗПЕЧНО

Під кодуванням розуміється ряд заходів, націлених на «перепрограмування» залежного з метою негативного сприйняття спиртного. Завдяки кодування у алкозалежної виробляється установка: алкоголь – отрута. Препарат діє на психологічному (фізіологічному) плані сприйняття, визначається тим, який метод заборонної терапії використовувався. Будь-яке лікарське втручання, включаючи анонімне кодування від алкоголізму, здійснюється лише за згодою залежного. Кодування від алкоголізму анонімно проводять після комплексного обстеження пацієнта. Процедура заборонена в разі: психічного захворювання; дисфункції щитовидки, підшлункової; гіпертонії, ішемії; патології сечовидільної системи; перенесеного інсульту; патологіях печінки; епілепсії; вагітності. Кодування запійних алкоголіків допустима після виконаного Детокс організму від етанолу і його метаболітів. Особливості проведення процедури і результат Анонімне кодування запійних алкоголіків проводиться за умови, що хворий не вживав спиртне протягом 3-5 днів. Легше це зробити, коли алкозалежних знаходиться на госпіталізації в стаціонарі. Оскільки навіть усвідомлено прагнучи зцілитися, вдома він не в змозі проявити вольові якості. Потім за погодженням з пацієнтом проводиться один або кілька сеансів, на яких хворому дається установка утримуватися від спиртного. Цей термін зазвичай складає 1-3 роки.

Після анонімного кодування потрібне проведення реабілітаційних заходів з метою зміцнення психіки алкоголіка. З практичного досвіду відомо, що при відсутності можливості випивати кодуються стають нервовими, дратівливими, агресивними. Для запобігання зривів потрібно дотримуватися лікарські рекомендації щодо правил поведінки. Іноді спеціально проводяться провокації: хворому дається трохи спиртного під контролем лікаря. Виникнення бурхливої неприємної реакції організму дозволяє закріпити установку на повну відмову від напоїв з алкоголем. Важливо! Даний метод заборонної терапії алкоголіку призначає нарколог. Те, що підійшло для зцілення одному пацієнту, може бути просто марним для іншого алкозалежної. Патологічна залежність формує у хворого повне ототожнення себе і алкоголю. Кодування від алкоголізму навіть анонімно лякає його через імовірність утрачивание частини себе. Але в дійсності, його особистість давно втрачена, підмінена залежністю. Існує хибна думка, що методи заборонної терапії шкідливі для здоров’я (особливо печінки, потенції, мозку). Зовсім відчувають страх перед гіпнозом, не хочуть «кому-небудь дозволяти проникнути в голову». Часто висловлюється боязнь застосування лікарських засобів, які використовуються при впливі. Але наважуючись пройти анонімне закодуватися від алкоголю, потрібно визначитися, що завдає максимальної шкоди хворому алкозалежністю людині – надмірне вживання спиртного, яке призводить до деградування, серйозно шкодить здоров’ю. Альтернатива – одноразова дія ефективним засобом, здатним усунути проблему. Основна перевага кодування – можливість провести одиночну і швидку процедуру, замість тривалого лікування. Важливо! Кодування – це не «чарівний» спосіб. Досягти хороших результатів можна тільки комплексно, надаючи хворому тривалу психотерапевтичну підтримку. Незалежно від того, яка методика застосовувалася, довгостроковий ефект анонімного кодування від алкогольної залежності буде лише при поєднанні відновної терапії з психокорекції та лікуванням соматичних захворювань. Комплексний вплив сформує умови для здорового, тверезого життя. Індивідуальну психотерапію та роботу з співзалежних в сім’ї в окремих випадках треба продовжувати досить довго. Серйозною перешкодою до анонімного кодування від алкоголізму буде чесне визнання самого алкоголіка в небажанні кинути пити. Якщо залежний проти заходів по подоланню хворобливої пристрасті, не потрібно змушувати людину. Кращим рішенням у цій ситуації стане спроба переконати алкозалежної, мотивувати його на тверезий спосіб життя.

МЕТОДИ АНОНІМНОГО КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛЮ

У приватному наркологічному центрі Івано-Франківськ в лікуванні хворих на алкоголізм застосовуються такі методи: медикаментозне кодування. Метод пропонується для подолання патологічної тяги до спиртного у хронічних алкоголіків. Медикаментозні алкоблокатори характеризуються швидким розвитком дії, універсальністю застосування, ефективні для профілактики рецидивів. Найчастіше використовуються препарати Налтрексон, Дісульфірам і аналоги; гіпнотичні методики. Застосовується традиційний гіпноз і еріксоніанський, коли використовується непряме навіювання при бесіді з хворим. Основна перевага методики – нетоксичність, неінвазивний. Заборонено використовувати цю техніку при лікуванні літніх, при серцево-судинних захворюваннях, травмах голови, хронічному алкогольному абстинентному синдромі, судомних припадках. Крім перерахованих методик застосовується голкорефлексотерапія, апаратне вплив, гіпертермічні методи. У приватній клініці Івано-Франківськ ми допоможемо вам позбавитися від алкогольної залежності, використовуючи ефективну методику кодування. Працюємо цілодобово, ціни – доступні. Консультування по телефону безкоштовно. Лікування алкоголізму у м. Івано-Франківськ найефективніше!

У медичній клініці «Алкомедфранк» в Івано-Франківську можливо ефективне медикаментозне кодування  вшиванням ампул від алкоголізму під шкіру із спеціальним препаратом.

Процедура виконується в умовах клініки досвідченим наркологом тільки після здачі аналізів і проходження пацієнтом медичного обстеження на наявність протипоказань. Власне бажання позбутися від залежності – одна з обов’язкових умов лікування.

На сьогоднішній день найпопулярнішими і доступними за ціною є капсули Еспераль і Торпеда. Тривалість їх дії залежить від кількості вшитих під шкіру капсул. Як правило, перше кодування роблять терміном від 8 місяців до одного року. Подальша процедура може бути виконана на більш тривалий період дії – до 3-5 років.

Успішність багато в чому залежить від настрою хворої людини. Щоб уникнути зривів, закріпити ефект медикаментозного лікування наркологічна клініка пропонує своїм пацієнтам комплексний підхід до боротьби з алкогольною залежністю за участю кращих фахівців в області наркології, психології, психіатрії і аддіктології. Цілодобова психологічна підтримка близьких і лікарів – важливі складові успішного лікування.

УМОВИ ВШИВАННЯ КАПСУЛ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Вшивання від алкоголізму в Івано-Франківську можливе при дотриманні декількох важливих умов:

 1. Звернувся по допомогу наркологів людина добровільно погоджується на цей спосіб лікування. Він розуміє суть дії методу, знає про наслідки і правильно оцінює ризики, пов’язані з прийомом алкоголю після кодування.
 2. На момент проведення процедури пацієнт повинен бути абсолютно тверезий.
 3. Тимчасовим відведенням для проведення процедури є простудні та вірусні захворювання, підвищена температура, вагітність, алкогольна інтоксикація, а також опіки і алергічні подразнення шкіри в місці імплантації.

Існує ряд захворювань, які є абсолютним протипоказанням для кодування методом імплантації ампул. Серед них – цукровий діабет, злоякісні пухлини, захворювання серця, печінки і нирок, епілепсія і нервово-психічні захворювання.

Перш ніж вибирати даний спосіб, лікарі рекомендують уважно вивчити відгуки тих, хто вже випробував цей метод на собі, оцінити власні сили і можливості, розглянути як альтернативу інші, більш щадні види звільнення від алкогольної залежності, кодування та підшивку від алкоголізму у м. Івано-Франківськ.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ВШИВАННЯ ТОРПЕДИ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

Вшивання торпеди від алкоголізму – один з популярних в Україні варіантів позбавлення від алкогольної залежності. Він полягає в імплантації капсули з діючою речовиною під шкіру пацієнта через розріз за допомогою скальпеля. Після введення таблетки рану зашивають і накладають стерильну пов’язку. Процедура, як правило, займає не більше години часу.

Варто розуміти, що вшивання капсули від алкоголізму не є панацеєю і не позбавляє від залежності як такої. Суть методу носить більше психологічний характер і полягає в тому, що при найменшому надходженні в організм закодованого людини алкоголю починається миттєва реакція взаємодії ферментів, що входять до складу ампул, і ферментів етанолу алкогольвмістких рідин. Як результат – найсильніша інтоксикація, що супроводжується блювотою, задишкою, порушенням серцевих ритмів, головним болем і іншими хворобливими симптомами.

Боязнь закодованих пацієнтів тяжких формах захворювань і навіть летального результату приносить непогані результати: метод ефективний і це вже доведено багаторічною практикою. Отримати консультацію з приводу кодування і записатися на прийом до нарколога можна прямо зараз за телефоном, вказаним на сайті.

Одним найрезультативнішим методом боротьби з алкогольною залежністю вважається укол спеціального препарату, який пригнічує бажання до спиртного та/або викликає неприємні відчуття при його прийнятті. Ця процедура може виконуватися тільки після повного очищення організму і готовності хворого вести тверезий спосіб життя. Зробити укол від алкозалежності в Івано-Франківську можуть лікарі з медичного центру «Алкомедфранк». можливість виклику нарколога на дім.

ПЕРЕВАГИ КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ УКОЛОМ
Багато алкоголезалежних людей намагаються боротися із згубною пристрастю за допомогою прийняття таблеток на травах або спеціальних отварів. Ці способи найчастіше закінчуються невдачею, і людина продовжує пити. Кодування від алкоголізму уколом дає практично 100% позитивний результат, і це одна з головних переваг даного способу. Інші переваги зняття алкогольної хвороби ін’єкцією:
1. Тривалий термін дії. Порівняно з таблетками, укол надає тривалу дію. Зростає ймовірність того, що пацієнт після курсу лікування зможе назавжди впоратися з залежністю.
2. Якщо порівнювати укол з вшиванням іплантанта, то він також зручний і безпечний.
3. Практично відсутні протипоказання і обмеження за віком.
4. Ефект відчувається одразу ж, коли була зроблена процедура.
Укол діє рік, або інший строк пацієнт сам вирішує, скільки йому потрібно часу, щоб побороти залежність. Не рекомендується в перший же раз кодуватися на тривалі терміни це занадто велике психологічне навантаження, яка може привести до зриву.
ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА КОДУВАННЯ УКОЛОМ
Перед тим, як зробити укол від алкоголізму, пацієнт повинен певний час утриматися від прийняття спиртного. Цей термін визначає індивідуально лікар. Також лікар призначає ліки і спосіб його введення, керуючись даними з медичної карти і результатами проведених досліджень. ТЕРМІН ДІЇ КОДУВАННЯ 6 місяців 1 рік 2 роки більше
Кодіровка за допомогою уколоу
в Івано-Франківську може бути виконане кількома способами. При внутрішньовенній ін’єкції зазвичай застосовують дисульфирам і препарати на його основі. Вівітрол або еспераль гель вводять внутрішньом’язово. При такому способі уколу ліки довше розсмоктується, тому і тривалість ефекту збільшується.
Торпедо – це одноразова процедура введення ліків за допомогою ін’єкції. Також сьогодні використовується вшивання торпедо під шкіру, цей спосіб вимагає хірургічного втручання.
Звертайтеся в медичний центр «Алкомедфранк», якщо ви або ваші рідні зіткнулися з проблемою алкогольної залежності. Наші кваліфіковані фахівці підберуть найбільш доцільний і зручний спосіб лікування алкоголізму.

Початок процедури, яку тепер називають кодування від алкоголізму, було покладено в першій половині минулого століття. До цього щось подібне застосовували в народній медицині, шамани тощо. Люди зверталася з проханням допомогти їм або їхнім родичам позбутися алкогольної залежності. Суть кодування полягає у виробленні у хворого:
 • почуття повного відрази до спиртних напоїв;
 • умовного рефлексу, який виступав би перешкодою від міцних напоїв.
Обговорюючи тему кодування, як правило, посилаються на досліди відомого російського фізіолога Павлова, який першим звернув увагу на природу виникнення рефлексів, як мимовільні реакції організму на подразники. В основу кодування закладений принцип «залякування». Полягає він в поєднанні двох основних компонентів.
 1. Використання токсичних препаратів, які вбивають фізіологічне бажання пити.
 2. Застосування методу, який виробляє психологічний страх і викликає повну огиду до алкоголю.
Вдале поєднання цих складових дає потужний і тривалий імпульс до відрази алкоголю, штовхає людину до думки про відмову від джерела неспокою. В якості основного токсичного медикаменту, який формує відраза до спиртних напоїв, використовується дисульфірам і всілякі його похідні. Для навіювання алкоголіку відрази до шкідливих напоїв використовується гіпноз. Під впливом всіляких прийомів психіатрії у хворого виробляється стійка асоціація алкоголю з хворобами і неприємними відчуттями.

ЯК ФАХІВЦІ ПРОВОДЯТЬ КОДУВАННЯ?

Зважитися на лікування від будь-якої шкідливої звички, як правило, дається нелегко. У будь-якому випадку не полишає сумнів. Але, коли рішення позбутися від алкогольної залежності прийнято, всіх – і хворого, і його родичів, починає турбувати наступне важливе питання, як проходить кодування. На перший погляд, зі слів сторонніх спостерігачів, все просто: кодування проходить в кілька етапів.
 1. Пацієнту дають дозу спеціальних препаратів, відповідну ступеня захворювання.
 2. Хворий переходить в стан гіпнотичного сну, або інший стан, аналогічне стану повної релаксації.
 3. З моменту «відключення» свідомості пацієнта, починається головна процедура чарівництва лікаря над хворим. У цей час, як раз, починають діяти таблетки, ліки або препарати, введені хворому і він переходить в інший стан, яке найбільш сприятливо для сприйняття команд лікаря.
Давайте згадаємо, що суть кодування від алкоголізму полягає у вирішенні завдання викликати у алкоголіка стійке сприйняття алкоголю, як щось неприємне, неприємне і хворобливе. Початок дії препарату і медикаментів збігається з початком навіювання пацієнтові його подальшого неприємного стану в разі, якщо він порушить заборону на вживання алкоголю. В цей же час лікар починає створювати хворому якийсь дискомфорт або викликає больові відчуття. Це досягається шляхом вдавлення на ділянки тіла. Це може бути:
 • сонячне сплетіння;
 • очні яблука;
 • якісь інші больові місця на тілі.
Величезне значення під час гіпнотичного сеансу грає навіювання, яке промовляє лікар. Наприклад: «Після прийому якоїсь кількості алкогольних напоїв і не важливо, який фортеці, у Вас почнеться сильна нудота. Отримати хоч якесь задоволення ні за яких умов не вдасться. Спиртне, в будь-якому випадку, буде каталізатором постійного відчуття жаху, страху і, врешті-решт, все закінчиться смертю в страшних муках ». Процедура кодування, як правило, закінчується установкою хворому, забути все, що ним робив лікар під час лікувального сеансу. Постфактум:
 • пацієнти забувають про все, що проходило в кабінеті нарколога;
 • хворий ізольований від шумів, які традиційно притаманні лікувального закладу;
 • пацієнт позбавлений можливості розпізнавати звуки, розмови між медиками, наприклад, між медсестрою і лікарем;
 • хворий не пам’ятає навіть звуки, які долинали звідкись ззовні.
Спогади, викликані звуками і запахами, які були «свідками» сеансу кодування, йдуть глибоко в підсвідомість хворого. Слід пам’ятати, що більшість фахівців, кажучи про підсвідоме стан людини, характеризують його як:
 • «Накопичувальної пам’яті» головного органу людини – центральної нервової системи;
 • багажу власного інтелекту з обмеженням доступу до нього, а вирішити цю проблему можливо тільки на рівні прикордонного стану, наприклад, повної релаксації або стану організму, при якому лікар вводить пацієнта в гіпнотичний стан протягом всього сеансу кодування.

ВИДИ КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛЬНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

Кодування – це остаточно оформлюються етап в терапії алкогольної залежності у хворих, які вже встигли пройти попередні стадії лікування алкоголізму . Існує кілька варіантів кодування, які розрізняються тим, які препарати використовуються. Серед найбільш часто вживаних препаратів наступні:
 • «Торпедо»;
 • «Суспенсіо Есперледепо»;
 • препарати МСТ, ЗВТ, НІТ.

КОДУВАННЯ ЗА МЕТОДОМ ДОВЖЕНКА

Крім того, існує також кодування за методикою українського фахівця Довженко, яке встигло стати досить популярним і до сих пір використовується в багатьох наркологічних клініках. Даний метод можна застосовувати для тих пацієнтів, які мають схильність до гіпнотичному навіюванню. Якщо алкоголік за рахунок індивідуальних особливостей погано реагує на гіпноз (мало чуйний), то даний спосіб навряд чи варто використовувати. Після застосування гіпнотичного навіювання по Довженко, необхідно провести процедуру очищення організму, а також використовувати стандартні наркологічні і психіатричні схеми лікування.

ВШИВАННЯ, ЯК ОДИН З МЕТОДІВ КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

Сучасна медицина «озброєна» хорошим інструментарієм для ефективної боротьби від алкогольної залежності. Серед препаратів, що забезпечують кодування від алкоголізму, відносяться:
 • Суспенсіо Есперледепо;
 • Торпедо;
 • такі препарати, як ЗВТ, МСТ, НІТ.
У медичній практиці широко застосовується, так звана, кодування – різні методики з використанням навіювання.
 1. Наркологів-практикам давно відомий і активно застосовується метод Довженка. Він вважається одним з найбільш ефективних і тому широко застосовуваним в боротьбі від алкоголізму.
 2. Кодування уколом «Торпедо» застосовується після повного медобстеження організму алкоголіка. Зрозуміло, не допускаються ніякі протипоказання.
 3. Подвійний блок кодування являє собою одночасне поєднання кількох прийомів. Часто, як психологічна складова, використовується метод Довженка.
 4. Лазерне кодування – нове слово в сучасній медицині. Воно засноване на тому ж принципі, що і голкотерапія, і точковий масаж.
На практиці часто вдаються до методу вшивання. Він сьогодні – один з найбільш поширених в боротьбі від алкоголізму. Під шкіру хворого вводиться спеціальна ампула імплантату еспераль. Місцем введення може бути:
 • підшкірно-жирова клітковина;
 • сідниці;
 • пахвові западини;
 • зона в районі лопаток.
У країнах колишнього СНД досі застосовують імпортні препарати. До складу еспераль входить дисульфірам. Вшивання здійснюють тільки після попередньої роботи з пацієнтом:
 • проводять ретельне медобстеження;
 • беруть письмову згоду на процедуру;
 • перед вшиванням медики повністю очищають організм хворого від етанолу.
Від пацієнта потрібно витримати певний період тверезості. Коли всі умови дотримані, приступають безпосередньо до процедури вшивання:
 • проводять дезінфекцію шкірного покриву;
 • роблять невеликий розріз на тілі;
 • за допомогою спеціального інструменту ампула еспераль імплантується під шкіру на глибину приблизно 4 см.
Термін блокування організму від алкоголю може коливатися від півроку до 5 років. Дісульфірам, взаємодіючи з алкоголем, провокує різке погіршення стану хворого: страх блокує прагнення пити. Почуття посилюється завдяки дії препарату внутрішньовенно. Іноді наркологи навмисно проводять алкогольну провокацію і пропонують пацієнту випити 20-50 гр горілки або іншого алкоголю. Настає важка реакція непереносимості спиртного і хворий на практиці усвідомлює небезпеку вживання алкоголю після вшивання ліки. Вшивання відноситься до групи методів довгострокової дії. Речовина поступово виділяється з ампули і повільно надходить у кров. Це дозволяє підтримувати в ній стабільну концентрацію медпрепаратів. Вони-то і викликають у алкоголіка повну зневагу до вживання спиртних напоїв. Метод вшивання залишається в ряду найбільш дієвих способів блокування від алкоголю за допомогою хімічної реакції.

КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ УКОЛОМ «ТОРПЕДО»

«Торпедо» – це методика, застосування якої можливо тільки в тому випадку, якщо було зроблено повне медичне обстеження організму хворого і фізіологічні чинники не є протипоказанням для здійснення лікування. «Торпедо» являє собою укол, який проводиться після медичного обстеження. Завдяки цій ін’єкції в організмі хворого виявляються речовини, які повністю несумісні з алкоголем. Таким чином, нормальне функціонування організму при вживанні спиртного стає неможливим. Після введення хворому препарату він деякий час знаходиться під пильним наглядом лікарів. У разі, коли відбувається зрив, у хворого спостерігаються погіршення в плані самопочуття. В даному випадку метод провокації не застосовується. Застосування провокують ситуацій необхідно в тому випадку, якщо для кодування використовуються препарати типу SIT. Провокація полягає в тому, що після застосування препарат хворому дають невелику кількість алкоголю, яке демонструє йому то, наскільки погано йому може бути після прийому спиртного. Спеціаліст попереджає хворого, що в разі повторного зриву у нього може бути спазм дихання, який призводить до загибелі, і інші неприємні і болючі симптоми, як роблять дискомфорт, так і провокують смерть.

ПОДВІЙНИЙ БЛОК КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

Подвійний блок є ще одним методом кодування, який поєднує кілька вже описаних вище прийомів, які використовуються разом. Як правило, подвійний блок передбачає, що лікарі-наркологи будуть використовувати метод Довженка в якості психологічної складової лікування, а також вшивання або введення хворому спеціалізованих препаратів, спрямованих на формування відрази. Оскільки далеко не кожен хворий має можливість пройти повний комплекс лікування від алкогольної залежності в клініці, часто також може використовуватися короткий амбулаторний курс, який супроводжується подальшим лікуванням в домашніх умовах. Якщо виникає необхідність, наркологи також призначають хворому спеціальний підтримуючий курс препаратів, які можна вживати в домашніх умовах.

ЛАЗЕРНЕ КОДУВАННЯ

Лазерне кодування є новим словом в сфері формування огиду до міцних, яке ґрунтується на тих же принципах, що і голкотерапія або точковий масаж (тобто вплив на так звані «життєві центри» на тілі алкоголіка). Дана методика стала доступна після відкриття лазерних променів, а також розробки технологій їх використання в медицині. Діє даний метод наступним чином: дуже тонкий промінь лазера блокує центр, який відповідає за залежність, на руках хворого і в мозку. Йдеться про те, що лікар робить вплив на біологічні точки. Даний спосіб є практично безболісним і не несе шкоди організму. Серед плюсів застосування даного методу можна також назвати супутнє лікування внутрішніх органів, серед яких нирки, печінку і серце. Метод не здатний завдати шкоди здоров’ю, а також може заощадити лікарські зусилля, адже дозволяє одночасно благотворно вплинути на внутрішні органи, які у алкоголіка зазвичай у вкрай занедбаному і жалюгідному стані.

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛЬНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

Ціна послуги кодування залежить від того, наскільки складно протікає захворювання. Вартість проведення кодування різна, хоча, на перший погляд, випадки можуть здаватися схожими. Узагальнено вартість послуги для умовно середнього пацієнта коливається. Кожен лікувальний заклад, який займається проблемою алкоголізму, має свої особливості, а значить, і свої розцінки. Це дозволяє потенційним клієнтам, самостійно визначати, дешево або дорого обійдеться послуга. Щоб дізнатися, скільки коштує закодуватися в тому чи іншому центрі, не обов’язково туди їхати. Як правило, питання ціни, на яких умовах проходить кодування і т.п. з’ясовують, зателефонувавши в поліклініку. Якісних плюсів при зверненні в офіційну спеціалізовану клініку кілька.
 1. Лікування проводиться анонімно.
 2. Після закінчення лікувального курсу видають медичну довідку.
Не можна ставити завданням номер один – закодуватися недорого, дешево або безкоштовно. Слід звертатися в державні медичні установи. Як варіант – пошукати удачу і попросити допомогу від благодійних центрів. Краще оплатити послугу і розраховувати на більш якісний і надійний результат, ніж пізніше переплачувати за допущені кимось лікувальні помилки в сумнівних центрах, де завжди обіцяють надати послугу дешево і ефективно. Але це не завжди реально. Зрозуміло, в кожному разі вибір лікувального закладу залишається за пацієнтом і його родичами, які прийняли рішення повернути людину до нормального життя.

ЧИ МОЖЛИВО БЕЗКОШТОВНЕ КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ?

Приватних наркологічних центрів, які займаються наданням безкоштовних послуг з кодування, не існують. Для отримання можливості закодуватися безкоштовно, можна звернутися в державні медичні заклади, що працюють в цій галузі. Також можна спробувати щастя в благодійних центрах, які займаються проблемою наркоманії та алкогольної залежності. Роздумуючи про те, як отримати можливість безкоштовно закодуватися, не можна забувати про те, що дана процедура досить серйозна і трудомістка і вимагає чималих зусиль з боку лікаря. Саме тому не варто покладатися на безкоштовні послуги: не секрет, що краще заплатити необхідну суму грошей і отримати якісний і надійний сервіс, ніж переплачувати вдвічі, виправляючи помилки безкоштовних фахівців. Природно, сказане вище не означає, що благодійні та державні організації надають неякісні послуги. У будь-якому випадку вибір установи, в якому алкоголіку можуть надати допомогу – це вибір самого хворого і його близьких.

ЧИ ШКІДЛИВО КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я?

Чи не кожен алкоголік при першій же можливості вирішується закодуватися від алкогольної залежності. Перш за все, виникають питання:
 • шкідливо чи ні кодування;
 • які плюси і мінуси від кодування;
 • чи має кодування побічні дії;
 • чи бувають негативні наслідки і т.п.
Але, коли рішення прийнято, і хворому, і його родичам слід пам’ятати, що кодування має кілька взаємно виключають один одного сторін, тобто процедура несе в собі побічні ефекти, а, значить, може завдати шкоди людині.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ КОДУВАННЯ?

Кодування від алкоголізму може:
 • допомогти алкоголіку вилікуватися;
 • відбитися на психіці хворого;
 • «Вилитися» всілякими неприємними асоціаціями, які виникають у випадках порушення установки лікаря.
Слід завжди пам’ятати, що кодування при позитивному ефекті шкідлива в разі, якщо пацієнт захочеться повернутися хоча б раз навіть до пляшки пива. У нього можуть виникнути:
 • нудота;
 • думки про неминучу загибель;
 • больові відчуття в зонах, задіяних психіатром в момент процедур.
У випадках, коли справа все-таки доходить до розпивання алкогольних напоїв, що виникають при цьому почуття, багаторазово посилюються. Організм намагається відторгнути алкоголь, а боязнь випивки переходить в панічний жах. Тобто крім очікуваного позитивного ефекту кодування, хворого очікують і неприємності. Сформований психіатром механізм може бути активований найнесподіванішими життєвими ситуаціями. Беручи участь, наприклад, у святкуванні дня народження, він не може не бачити, як п’ють гості, не може не чути запах алкоголю і т.п. Тому людина може відчувати себе незатишно:
 • з’явиться поганий загальний стан;
 • погіршиться настрій і т.п.
Виникаючі неприємні асоціації можливі навіть в тих випадках, коли колишній алкоголік чує назви міцних напоїв або просто дивиться рекламу спиртного по телевізору. Виходячи з вищесказаного, слід пам’ятати, що повсякденне життя для колишнього алкоголіка таїть в собі постійну настороженість і може обернутися провокацією фізичного дискомфорту. Небезпека може підстерігати навіть в тому випадку, коли йому доведеться звертатися з лікарями іншого профілю:
 • при вигляді білого халата;
 • потрапивши в кабінет лікаря;
 • іноді – навіть почувши голос медперсоналу, який нагадає голос його психіатра.
Чи шкідливо кодування? Виходячи з того, які надходять відгуки про процедуру і, знаючи наслідки, можна сказати, що певна частка ризику є. Кодування медики рекомендують розглядати, як резерв для позбавлення від алкогольної залежності, оскільки традиційна терапія лікування хвороби, здатна дати позитивний результат. Слід також пам’ятати, що ефект лікування від алкоголізму з використанням кодування досягається не завжди. Досягнення мети можливе, якщо людина переглянула своє ставлення до життєвих пріоритетів, філософії своєї поведінки і розуміє необхідність ґрунтовно зайнятися своїм здоров’ям. Це допомагає людині врятувати своє здоров’я і продовжити життя.

У світі не існує методів лікування, які беззастережно можна було б назвати панацеєю від хвороби, в тому числі і від алкогольної залежності. Кожному пацієнту підходить свій метод. А кодування від алкоголізму в деякій мірі відповідає слов’янському менталітету. Адже що потрібно нашій людині: щоб було все і відразу.

У сучасній вітчизняній медицині є відмінні експерти, що спеціалізуються на кодуванні від алкогольної залежності. Але є і шарлатани. Останні часто вдаються до масових сеансів кодування, під час яких відсутній головний елемент успішного лікування – індивідуальний підхід.

ЩО ТАКЕ КОДУВАННЯ?

Кодування являє собою вплив на підсвідомість, навіювання в стані відпочинку. У науковій літературі кодування називають нейролінгвістичне програмування. Якщо пояснювати примітивно, то суть кодування зводиться до залякування пацієнта, викликаючи в нього якщо не почуття відрази, то страх перед алкоголем. Людина, як відомо, найбільше боїться смерті. Алкозалежним пояснюють: вибору немає – або зречення від спиртного, або дорога на кладовище.

КОДУВАННЯ ПІДХОДИТЬ НЕ ВСІМ?

Як би казково не виглядали результати кодування від алкоголізму, але все-таки цей метод криє свої протипоказання. Кодування особливо небезпечно, якщо алкогольна залежність викликана невротичними явищами: людина вживає спиртне, щоб зняти різні симптоми (невпевненість, страх, пригніченість). У таких випадках кодування не вилікує від алкоголізму, а тільки відкладе черговий запій на деякий час. В такому випадку кодування буде нагадувати гру в рулетку: або пощастить, або не пощастить.

Якщо кодування від алкоголізму  проводилося за допомогою гіпнозу, то хворий, швидше за все, запам’ятає все установки, звуки і аромати, які супроводжують сеанс. А значить, хворобливі відчуття може викликати не тільки прийом чергової дози алкоголю. Крім того, не виключені і інші побічні дії кодування. Часто пацієнт з «кодом», почувши слова, пов’язані з темою алкоголю, різко впадає в депресію, його самопочуття також погіршується.

Кодування від алкогольної залежності – це завжди примусове вплив на психо-емоційні та фізіологічні процеси в організмі, що само собою небезпечно. Тому перед проведенням сеансу кодування, пацієнт повинен пройти повне обстеження в фахівців.

ФАКТОРИ, ЩО ЗАБОРОНЯЮТЬ КОДУВАННЯ

Яким би безпечним не виглядав на перший погляд сеанс кодування, але все-таки він криє в собі багато застережень. Отже, кодування неприпустима при наявності:

 • серцево судинних захворювань (інфаркт міокарда, передінфарктний стан, стенокардія, гіпертонія);
 • порушення кровообігу в мозкових клітинах (зокрема після інсульту);
 • захворювання щитовидки;
 • цукрового діабету;
 • порушення функцій печінки (цироз, гепатит у гострій формі);
 • при епілепсії;
 • під час вагітності;
 • при наявності психічних захворювань.

Крім того, слід пам’ятати, що кодування не можна проводити, коли пацієнт перебуває в стані алкогольного сп’яніння або у нього гарячка.

Кодування від алкоголізму – не такий вже й нешкідливий сеанс лікування. Якщо хворий зважився на цей крок, то краще, щоб цією роботою зайнявся професіонал, і тільки після повного обстеження організму хворого на алкоголізм.

Скільки коштує кодіровка від алкоголю?

кодування від алкоголізму ціна

Вартість кодування:
Вид послугиСтрок \ приміткиЦіни
закодувати від алкоголю цінатермін 1 рік4000 грн.
закодуватись від алкоголізму 2 рокитермін 2 роки6000 грн.
гарячий укол від алкоголю 4000 грн.
голкотерапія – кодіровка від алкоголю, акупунктура 4000 грн.
кодування від алкоголізму подвійним блоком 5000 грн.
потрійний блок від алкоголізму 7000 грн.
розкодуватись від алкоголю4000 грн.
Добровільне бажання людини, та абсолютна тверезість не менше 4-5 діб до процедури – обов’язкові!

Вшивання ампули від алкоголізму ціна

підшити від алкоголю ціна

Вартість підшивки:
Вид процедури Строк Ціни
підшивка від алкоголю 1 рік 6500 грн.
вшивання ампули від алкоголізму 2 роки 7500 грн.
підшивка від алкоголізму 3 роки 8500 грн.
підшивання від алкоголю 4 роки 9500 грн.
вшивка ампули/капсули/торпедо від алкоголю 5 років 10500 грн.
підшитись від алкоголізму гелем
1 рік 8500 грн.
Добровільна згода людини, та повна тверезість мінімум 4-5 днів до процедури – обов’язкові!
 

Кодування від алкоголізму відгуки:

Дякую лікарю-наркологу, закодували брата, три роки не п'є

Роман

(Калуш)

Мій брат любив заходити в запої, підшивка змінила його життя на краще, більше не вживає горілку

Анна

(Монастириська)

Гарячий укол дієвий, я отримала відразу від алкоголю. Дякую!

Емілія

(Львів)

Зробили укол, забув про алкоголь. Зберіг роботу та сім'ю.

Давид

(Івано-Франківськ)

Підшивка від алкоголю відгуки:

Підшився, тепер нормально себе почуваю без пива

Євген

(Надвірна)

Не даремно їхав у Франківськ, спеціалісти чудові! Імплант від алкоголю допоміг позбутися щотижневих гощень.

Михайло

(Тернопіль)

Ефективний препарат, більше не хочу пити.

Юрый

(Стрий)

Зробили анонімну процедуру, не вживаю вже рік

Тамара

(Коломия)

Безкоштовна консультація лікаря нарколога

Опишіть нам суть Вашої проблеми і отримаєте безкоштовну і анонімну консультацію

Call Now Button