Лікування алкоголізму гіпнозом

Наркологічний кабінет в Івано-Франківську

Однією з методик лікування алкозалежності є гіпноз — в даному випадку навіювання проводиться під час занурення в транс. Наркологічний центр «Алкомедфранк» проводить лікування від алкогольної залежності гіпнозом в місті Івано-Франківськ. Наші лікарі пройшли спеціалізоване навчання гіпнозу, мають професійну вищу освіту та відповідні сертифікати, використовують техніку ресурсного гіпнотичного цілеспрямованого впливу.

Лікування алкоголізму таким способом викликає відразу до спиртного — аверсивна психотерапія (aversion — відраза), заснована на зв’язку між небажаною залежністю та суб’єктивно неприємними наслідками. Під час сеансів гіпнозу спеціаліст вселяє пацієнтові в гіпнотичному стані, що горілка та будь-який алкоголь огидний для нього. Рішення про доцільність застосування гіпнотерапії в кожному конкретному випадку лікар приймає після проведення консультації.

Гіпнотерапія алкоголізму Івано-Франківськ

Лікування алкоголіка гіпнозом

Гіпнозом не лікують хвороби — гіпнотерапія допомагає людині використовувати власні, приховані у звичайному стані, можливості свого організму, для подолання хворобливої алкогольної залежності. Це важливе розуміння, оскільки гіпнотерапія — це вплив на психічну сферу людини з метою відкриття в ньому особливого цілющого ресурсу, активації внутрішніх сил для самооздоровлення та позбавлення від хворобливої алкозалежності.

Гіпноз від алкоголю Івано-Франківськ

Дія гіпнозу при алкоголізмі

Що робиться під час гіпнозування від алкоголізму?

У гіпнотичному трансі людина мінімально реагує або зовсім не реагує на зовнішні подразники, а голос та слова фахівця залишаються в зоні сприйняття. Лікування відбувається як на вербальному, так й на особливому, ментальному рівні. Саме в цьому феномені й міститься можливість позбавлення від патологічної алкогольної залежності, поліпшення самопочуття, підвищення стійкості до стресу та відновлення здоров’я.

Переваги лікування гіпнозом алкоголізму

Гіпноз від алкоголю, який використовується нашими спеціалістами, має важливі позитивні якості:

  • Гуманність. Сеанс проводять за згодою людини, протягом всієї роботи він знаходиться у свідомості.
  • Безпека для здоров’я. Гіпнозування від алкоголізму не викликає побічних ефектів. У нашому центрі працюють досвідчені фахівці, які спеціалізуються на наркології та проводять навіювання без негативних наслідків для пацієнта.
  • Конфіденційність та абсолютна анонімність за побажанням пацієнта.
  • Нормалізація психоемоційного стану. Людина стає спокійною й врівноваженою.
  • Можливість поєднувати гіпноз з іншими методами позбавлення залежності від алкоголю.
  • Прогнозований позитивний результат.

Лікування гіпнозом — це заходи, які спрямовані на формування байдужості до спиртовсісних напоїв і установку на позитивні зміни в житті.

Робота проходить у 3 етапи:

  1. Консультація: спеціаліст знайомиться з особистістю людини, а пацієнт — зі способом лікування.
  2. Діагностика психологічного стану алкогольно залежної людини.
  3. Гіпноз від алкоголю — навіювання довгострокової установки на відмову від спиртного.

Методика має безліч позитивних відгуків від пацієнтів та їхніх родичів. Ціна такої послуги, як гіпноз від алкоголю (Івано-Франківськ) від фахівців наркологічного центру «Алкомедфранк», залежить від загального стану пацієнта, запущеності недуги та заздалегідь обговорюється перед викликом. Найкращий результат — проведення декількох сеансів у фахівця.

Ми пропонуємо те, що дійсно працює

Наркологічний центр

Ефективні та безпечні методики

Наркологічний центр

Анонімність - не вимагаємо ПІБ

Наркологічний центр

Чесні доступні ціни, обговорювані перед викликом

Наркологічний центр

Не залучаємо сторонню увагу: автопарк і одяг лікарів без медичної символіки

Безкоштовна консультація лікаря

Опишіть нам суть Вашої проблеми і отримаєте безкоштовну і анонімну консультацію

Call Now Button