Консультації психолога

Психологічна консультація в Івано-Франківську

Наше життя, яке наповнене несподіваними поворотами, подіями та ситуаціями, часто підносить нам чимало «сюрпризів», таких як стреси, депресії, і, на жаль, психологічні розлади. Деякі в таких випадках просять порад у друзів, родичів, близьких. Коли стосується недуг психологічного стану, багато хто соромиться, не можуть почати займатися проблемою, вважаючи це ганебним, тим самим запускаючи душевні розлади. Як наслідок, втрачене здоров’я, хиткий психологічний стан, тривога і навіть зруйновані сім’ї.

Психолог в Івано-Франківську — види послуг

Будь-яка людина час від часу переживає кризу або потрапляє в складні ситуації, які викликають у нього емоційний дискомфорт. Можна намагатися впоратися з пригніченістю, депресією та іншими неприємними проявами самостійно. Але для цього можуть знадобитися роки на пошуки правильних рішень та безуспішних спроб встановити якусь закономірність у своєму світовідчутті й поведінці. В таких випадках допомагають послуги психолога, оскільки консультація психолога-професіонала виявляється ефективнішою.

Психолог від алкоголізму Івано-Франківськ

Випадки, в яких потрібна психологічна консультація:

 1. Залежності: алкоголізм, наркоманія, комп’ютерна залежність, ігрова залежність, тютюнопаління.
 2. Розлади невротичного характеру: страхи, фобії, тривога, знижений настрій, нервозність, дратівливість, порушення сну, підвищена стомлюваність, болі, що не мають причини.
 3. Розлади харчової поведінки: анорексія, булімія.
 4. Психосоматичні захворювання: алергії, цукровий діабет, бронхіальна астма, неспецифічний виразковий коліт.
 5. Різні проблеми, що виникають протягом життя: проблеми в родині, на роботі, проблеми відносин, публічних виступів, порушення поведінки.

  Особистий психолог в Івано-Франківську допоможе набагато швидше усвідомити глибинні причини того, що відбувається. Індивідуальна робота ти виклик фахівця додому — оптимальний варіант швидкого початку розв’язання проблеми внутрішнього характеру.
Психолог від алкоголізму Івано-Франківськ

Психологічна консультація — якісні послуги психолога в Івано-Франківську

Якщо ви вирішили, що вам необхідна консультація психолога, слід заздалегідь бути готовим до відвертих розмов. Психолог не стане приймати рішення за вас — він допоможе прийняти рішення самостійно. Розв’язання проблем відбудеться за допомогою усвідомлення людиною своїх почуттів, потреб, бажань, своєї розумової діяльності та інших процесів, пов’язаних з життєдіяльністю. Це призведе до того, що парадоксальним чином може змінитися проблемна ситуація в житті, клієнтові повинно стати легше.

 • Подолати пригніченість, стрес, тривогу і депресію;
 • Налагодити взаємини з близькими людьми;
 • Підвищити самооцінку і полюбити себе;
 • Знайти сенс, натхнення і мотивацію в житті та роботі;
 • Позбутися від почуття самотності;
 • Вирішити інші актуальні життєві проблеми.

Послуги психолога — професійно, компетентно, абсолютно анонімно

Якщо вам знадобилися послуги психолога в Івано-Франківську, не варто сумувати чи впадати у відчай — звертайтесь до анонімного центру «Алкомедфранк». На послуги психолога в Івано-Франківська ціна встановлюється в залежності від певної проблемної ситуації, від методу, в якому працює фахівець, та кількості призначених зустрічей — зазвичай це 2-5 зустрічей по 1-1,5 години.

Потреба у психологічній консультації не означає, що ви якимось чином стали менш повноцінним членом суспільства. Навпаки — консультація психолога в момент душевної розгубленості й метушні допоможе знову відчути сенс та радість життя, красу кожного моменту. У вас є можливість описати суть вашої проблеми та отримати анонімну безкоштовну психологічну консультацію.

Ми пропонуємо те, що дійсно працює

Наркологічний центр

Ефективні та безпечні методики

Наркологічний центр

Анонімність - не вимагаємо ПІБ

Наркологічний центр

Чесні доступні ціни, обговорювані перед викликом

Наркологічний центр

Не залучаємо сторонню увагу: автопарк і одяг лікарів без медичної символіки

Безкоштовна консультація лікаря

Опишіть нам суть Вашої проблеми і отримаєте безкоштовну і анонімну консультацію

Call Now Button