Алкомедфранк

Лікар-нарколог Коломия

Анонімне лікування алкоголізму в Коломиї

Алкоголізм – це серйозне захворювання, яке потребує професійної допомоги. Анонімне лікування дозволяє отримати таку допомогу конфіденційно та без стигматизації. 

В Коломиї працює наш ліцензований наркологічний центр, який спеціалізується саме на анонімному лікуванні алкогольної залежності.

Програма лікування включає усі необхідні компоненти – від детоксикації під наглядом лікаря, кодування, підшивки, до комплексу психотерапевтичних методик та фізичної реабілітації. Ціль програми – не лише позбутись фізичної залежності, але й навчитись жити без алкоголю.

Тривалість програми лікування індивідуальна. У ході лікування пацієнт отримує підтримку та консультації.

Анонімне лікування в Коломиї – це ваш шанс повернути здоров’я, сім’ю та повноцінне життя без залежності.

Виведення з запою Коломийський район

крапельниця від запою в медцентрі або на дому

Кодування від алкоголю Коломия

Disulfiram укол від алкоголізму

Виклик нарколога Коломийський район

детоксикація від отруєння алкоголем крапельницею, кодування на дому

Підшивка від алкоголю Коломия

Дисульфірам-імплант ампула, капсула

Як визначити, коли потрібна професійна допомога:

 1. Людина втрачає контроль над кількістю випитого. Не може зупинитися, коли починає вживати алкоголь, і часто випиває значно більше, ніж планував.
 2. Відчуття потягу до алкоголю. Постійні думки про наступний момент вживання алкоголю. Відмова від випивки викликає дискомфорт і нав’язливі думки.
 3. Проблеми зі здоров’ям, пов’язані з алкоголем – похмілля, печія, проблеми з травленням, порушення сну, депресія. Щоб полегшити ці симптоми, людина починає ще більше вживати алкоголь.
 4. Соціальні та побутові проблеми – конфлікти в сім’ї чи на роботі, фінансові труднощі, втрата мотивації і відчуття радості від життя. Алкоголь стає самоціллю.
 5. Невдалі спроби скоротити вживання або повністю відмовитися від алкоголю. Обіцянки контролювати себе, але щоразу зрив.

Якщо спостерігаються кілька з цих ознак – це свідчить про розвинену залежність. Чим швидше звернетесь до фахівця, тим більше шансів позбутися хвороби та побудувати тверезе, здорове життя.

Прокапатись від алкоголю в місті Коломия

Детоксикація є першим і дуже важливим етапом в програмі лікування алкогольної залежності.

Постановка крапельниці для зняття алкогольної інтоксикації відбувається в умовах нашого центру або у вас на дому, під наглядом лікаря-нарколога, який індивідуально визначає, чим прокапати від алкоголю. Його завдання – максимально пом’якшити прояви синдрому відміни та підтримати організм пацієнта в цей непростий період.

На початку детоксикації для полегшення абстинентного синдрому призначаються відповідні медикаменти. Допоміжні засоби дозволяють зняти тривогу, нормалізувати сон, усунути судоми та інші неприємні прояви.

Тривалість детоксикації при алкоголізмі – індивідуальна, в залежності від ступеня залежності та індивідуальних особливостей організму. Після завершення цього етапу можна переходити до наступних кроків терапії.

Детоксикація під медичним наглядом значно підвищує шанси на успішне одужання та дає змогу пацієнту почати нове життя без згубної звички.

Медикаментозна терапія алкоголізму в Коломиї

Медикаментозне лікування алкоголізму у нашому центрі, або в домашніх умовах є важливою складовою комплексного лікування алкогольної залежності. Вона допомагає полегшити прояви абстиненції, знизити потяг до вживання алкоголю та стабілізувати емоційний стан.

На початку терапії для полегшення симптомів відміни можуть застосовуватися спеціальні медикаменти. В подальшому призначаються препарати, що блокують патологічний потяг до алкоголю та знімають нав’язливі думки про випивку.

Тривалість медикаментозного лікування індивідуальна. Конкретні схеми та дозування підбираються диференційовано, з урахуванням особливостей пацієнта.

Поєднання медикаментів та психотерапії значно підвищує ефективність лікування та шанси стійкої ремісії надалі.

Кодування від алкоголізму в місті Коломия

Кодування – це процедура, спрямована на стійке пригнічення потягу до вживання алкоголю. Вона дозволяє заблокувати інтерес до спиртного та контролювати залежну поведінку.

Існує два основні методи кодування від алкоголю:

 1. Кодіровка від алкоголю полягає у введенні спеціальних препаратів (Еспераль-Дисульфірам укол), які блокують дію алкоголю на мозок та роблять його вживання неприємним.
 2. Психологічне кодування. Впливає на психіку людини через навіювання та сугестію. Мета – сформувати стійкий внутрішній захист проти вживання алкоголю та закріпити установку на тверезість.

Гарячий укол від алкоголізму в Коломиї

Гарячі уколи” – це різновид швидкісного кодування від алкоголю за допомогою введення спеціально підібраних медичних препаратів.

Механізм дії полягає в швидкому блокуванні рецепторів мозку, які активуються під дією алкоголю. Це різко знижує задоволення від вживання спиртного, позбавляє “кайфу”. Людині просто немає сенсу випивати.

Підшивка від алкоголізму в місті Коломия

Підшивка або імплантат – це спеціальний препарат, який вводиться під шкіру в області сідниці. Всередині міститься блокатор алкоголю.

Дія імплантату аналогічна “гарячим уколам” – він блокує рецептори головного мозку, які активуються під впливом алкоголю, знімаючи потяг та ейфорію від спиртного.

Імплантати часто застосовують для пролонгованого кодування при алкоголізмі.

Виклик нарколога додому в Коломийському районі

Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з проблемою алкоголізму, але з якихось причин не можете прийти на прийом до лікаря, скористайтесь послугою «Виклик нарколога на дім».

Переваги виклику нарколога:

 • Зручність та комфорт – консультація і можливе лікування вдома;
 • Конфіденційність – ніхто зі сторонніх не буде в курсі вашої проблеми;
 • Індивідуальний підхід – увага приділяється саме вашому випадку.

Послуга «виклик нарколога на дім» підходить як для первинної консультації з приводу алкоголізму так і для отримання невідкладної медичної допомоги під час запою чи сильної абстиненції.

Зателефонуйте до нас і нарколог приїде до вас в зазначений час.

Лікування отруєння алкоголем в місті Коломия

Гостре алкогольне отруєння виникає внаслідок одноразового вживання великої кількості алкогольних напоїв. Це може статися як з алкозалежними, так і з тими хто випиває рідко.

Основні ознаки отруєння: різке сп’яніння, порушення координації та мови, нудота, блювота, порушення дихання, судоми, втрата свідомості.

Невідкладна допомога при отруєнні алкоголем включає:

 • Промивання шлунку для виведення частини алкоголю;
 • Введення адсорбентів та протиблювотних препаратів;
 • Внутрішньовенне введення розчинів та мінералів;
 • Медикаменти для покращення роботи печінки та нирок;
 • Симптоматична терапія, зняття інтоксикації.

При своєчасному зверненні за медичною допомогою наслідки отруєння зазвичай не є небезпечними для життя. Але епізод гострого отруєння має стати приводом задуматися про лікування алкоголізму у разі його наявності.

Виведення з запою в місті Коломия

Алкогольний запій – це тривале вживання алкоголю з втратою контролю та вираженими ознаками інтоксикації. Його наслідки можуть бути небезпечними, тому потрібно термінове втручання.

Для виведення людини з запою рекомендується:

 1. Звернення до нашого центру або виклик нарколога додому для невідкладної медичної допомоги.
 2. Проведення детоксикації під кваліфікованим наглядом. Склад крапельниці від запою індивідуально підбирає лікар залежно від стану хворого.
 3. Психотерапевтична допомога. Мотиваційні бесіди з алкозалежним, виявлення глибинних причин алкоголізації.
 4. Планування подальшої комплексної програми лікування алкоголізму – медикаментозної терапії, психотерапії, реабілітації.

Не залишайте людину в запої наодинці з бідою! Чим швидше буде проведено лікувальні заходи для виведення із запою, тим більше шансів повернути її до нормального життя.

Про абстинентний синдром

Абстинентний синдром (або синдром відміни) розвивається у людей, які тривалий час зловживали алкоголем, але в один момент раптово відмовились від нього.

Основні прояви:

 • психомоторне збудження (тремор, потовиділення, порушення сну);
 • підвищена дратівливість, агресивність;
 • тривожність, страхи, депресія;
 • судоми;
 • головний біль, запаморочення, слабкість;
 • нудота, блювота, шлунково-кишкові розлади.

Абстиненція починається через 6-24 години після останнього вживання алкоголю. Максимальна виразність симптомів – на 2-3 добу. Зазвичай стан стабілізується на 5-7 день.

Для полегшення проходження абстиненції людині необхідна медична допомога та підтримуюча фармакотерапія. Лікування абстинентного синдрому значно підвищує шанси на одужання від алкоголізму.

Ефективність приватного лікування алкоголізму в Коломиї

Приватне лікування алкоголізму в Коломиї має низку переваг перед традиційним клінічним підходом:

 1. Індивідуальний підхід. Пацієнт отримує максимум уваги від лікаря. Програма терапії будується навколо його потреб і особливостей випадку.
 2. Комфортні умови. Лікування відбувається амбулаторно в Центрі, або у затишній домашній обстановці.
 3. Конфіденційність. Забезпечується повна анонімність.
 4. Комплексний підхід. Поєднується медикаментозне лікування, психотерапія, сімейне консультування, реабілітація.
 5. Найсучасніші методики. Використовуються виключно науково-обґрунтовані, ефективні та безпечні методи терапії.

Таким чином, приватне лікування в поєднанні з професіоналізмом лікаря дає максимальні шанси на успішне одужання та тривалу ремісію.

Команда професіоналів

Команда наших фахівців – це гарантія ефективності лікування алкогольної залежності.

До неї входять:

 • Досвідчений нарколог-психіатр, який спеціалізується на терапії алкоголізму. Він керує процесом медикаментозного лікування та детоксикації.
 • Психотерапевт, сертифікований фахівець з питань залежностей. За допомогою індивідуальних та групових сеансів допомагає позбутися психологічної алкозалежності.

Завдяки злагодженій роботі фахівців з різних сфер ми забезпечуємо комплексний, системний підхід до лікування. Це запорука високої ефективності!

Як записатися на консультацію та почати лікування

Щоб записатися на первинну консультацію та розпочати лікування алкоголізму у нашому центрі, просто зателефонуйте до нас.

Виберіть зручний для вас час та запишіться до лікаря-нарколога.

Під час першої зустрічі лікар з’ясує історію вашого захворювання, проведе огляд. На основі даних буде створено індивідуальний план лікування.

Отримаєте вичерпну інформацію щодо запропонованих методів терапії, очікуваних результатів, тривалості програми.

В разі вашої згоди почнеться безпосереднє лікування, яке буде проходити під повним контролем досвідчених фахівців центру.

Чекаємо на вас! Разом ми зможемо повернути вам повноцінне життя без залежності.

Ціни на послуги приватного нарколога в Коломиї

Ось прайс на основні послуги нашого центру приватної наркології у м. Коломия:

Кодування

Послуга Термін \ умови Ціна
укол від алкоголізму
1 рік \ Еспераль, Дисульфірам (США) 4000 грн.
кодування від алкоголізму
2 роки \ Esperal, Disulfiram (USA) 4000 грн.
гарячий укол від алкоголізму індивідуально 4000 грн.
акупунктура від алкоголізму індивідуально 4000 грн.
подвійний блок від алкоголю індивідуально 5000 грн.
потрійний блок від алкоголю індивідуально 7000 грн.
розкодування 4000 грн.
Головне – бажання позбутись алкогольної залежності!

Підшивка

Послуга Термін Ціна
підшити торпедо
1 рік 6500 грн
вшивання ампули 2 роки 7500 грн
підшивка капсули 3 роки 8500 грн
підшивання імпланту 4 роки 9500 грн
ампула від алкоголізму 5 років 10500 грн
підшивка імплант-гелем 1 рік 8500 грн
Перед підшивкою або кодуванням необбхідно утриматись від вживання алкоголю 4-5 днів

Детоксикація організму від алкоголю

Послуга Термін \ умови Ціна
вивести з запою від 40 хв. до 1,5 год \ в анонімному кабінеті 4000 грн*
крапельниці від алкоголю на дому від 40 хв. до 1,5 год \ виклик нарколога на дім 4000 грн*
лікування алкогольної інтоксикації від 40 хв. до 1,5 год \ в кабінеті нарколога \ на дому 4000 грн*
зупинити запій на дому від 40 хв. до 1,5 год 4000 грн*
позбутись похмілля від 40 хв. до 1,5 год 4000 грн*

* Виїзд нарколога на дім у межах Івано-Франківська є безкоштовним, але в разі виклику за межі міста передбачається додаткова оплата за витрати на дорогу.

 
  Термін \ умови Ціна
консультація лікаря – нарколога індівідуально \ з призначенням ліків \ онлайн, офлайн 800 грн
консультації індівідуально \ без призначення ліків \ онлайн, офлайн безкоштовно
психолог Коломия 50 хв \ онлайн, офлайн 800 грн
лазерне кодування індівідуально 4500
гіпноз індівідуально 4500 грн
метод Довженко індівідуально 5000 грн

Готові надати вичерпну консультацію щодо наших послуг та методик лікування.

Звертайтесь!

Часті запитання та відповіді

Ось деякі типові запитання та відповіді щодо лікування алкоголізму:

Чи можна вилікуватися від алкоголізму назавжди? Так, алкоголізм виліковний. За умови комплексного підходу та мотивації людини можливе повне одужання та тривала ремісія.

Скільки часу потрібно на лікування алкоголізму? Індивідуально, в залежності від ступеня залежності, індивідуальних особливостей та обраної терапії.

Чи є гарантії, що не буде зривів та рецидивів після лікування? Гарантій немає, але ризик зриву значно зменшується при тривалій психологічній роботі з людиною та її найближчим оточенням.

Скільки коштує лікування алкоголізму? Вартість залежить від тривалості програми, кількості процедур, використаних препаратів.

Сподіваємося, ця інформація була вам корисною.

Наркологічний центр

Ефективні та безпечні методики

Наркологічний центр

Анонімність - не вимагаємо ПІБ

Наркологічний центр

Чесні доступні ціни, обговорювані перед викликом

Наркологічний центр

Не залучаємо сторонню увагу: автопарк і одяг лікарів без медичної символіки

Безкоштовна консультація лікаря

Опишіть нам суть Вашої проблеми і отримаєте безкоштовну і анонімну консультацію

Call Now Button