Наркологічний центр Алкомедфранк надає такі послуги:

Прокапатись від алкоголю Івано-Франківськ
Прокапатися від алкоголю
Подшивка от алкоголизма Ивано-Франковск
Ампула від алкоголізму
Как вывести человека из запоя Ивано Франковск
Виведення з запою
Гіпноз від алкоголю Івано-Франківськ
Психолог
Зашиться от алкоголизма цена
Кодування від алкоголю
Передрейсовий огляд водіїв Івано-Франківськ
Виклик нарколога

Хто такий нарколог і які послуги він надає?

Нарколог – це медичний спеціаліст, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та реабілітації хворих з різними формами залежності від алкоголю. Послуги, які може надавати нарколог, наркологічна клініка, включають:

 1.  Діагностика та оцінка стану пацієнта: клініка лікування алкоголізму проводить медичний огляд, анамнез та інші дослідження для встановлення діагнозу алкогольної залежності та визначення ступеня впливу алкоголю на організм.
 2. Лікування алкоголізму: Нарколог може призначити та контролювати прийом медикаментів, які сприяють позбавленню від залежності або зменшують відсоток відмови від алкоголю.
 3. Кодування від алкоголю: 
  кодування від алкоголю уколом;
  підшивка від алкоголю імплантом;
  лазерне кодування;
  гіпноз;
  – подвійний, потрійний блок;
  голкотерапія.
 4. Виведення із запою, лікування абстинентного синдрому, гострого отруєння алкоголем.
 5. Психотерапія: центр лікування від алкоголізму може проводити індивідуальні чи групові психотерапевтичні сесії, що допомагають пацієнтам управляти стресом, подолати проблеми і навчитися жити без алкоголю.
 6. Консультативна підтримка для родини: наркологічний центр може надавати консультативну допомогу родинам хворих, допомагаючи їм зрозуміти проблему та допомагаючи у створенні сприятливих умов для реабілітації.
 7. Профілактичні заходи: приватні наркологічні клініки можуть працювати у сфері профілактики алкоголізму, проводячи інформаційні кампанії та надаючи рекомендації для запобігання алкогольній залежності.
 8. Відповіді на запитання та консультації: Нарколог може надавати відповіді на запитання та консультувати щодо проблем, пов’язаних зі зловживанням алкоголем, навіть якщо пацієнт не знаходиться в стаціонарі.

Безкоштовна консультація лікаря нарколога

Опишіть нам суть Вашої проблеми і отримаєте безкоштовну і анонімну консультацію

Call Now Button