Лікування алкоголізму гіпнозом

Одним з методів лікування алкоголізму є кодування гіпнозом — в даному випадку навіювання проводиться в стані гіпнотичного трансу. Наркологічний центр «Алкомедфранк» проводить лікування алкоголізму гіпнозом у Івано-Франківську. Наші лікарі пройшли спеціалізоване навчання гіпнозу, мають професійну вищу освіту та відповідні сертифікати, використовують техніку ресурсного гіпнотичного цілеспрямованого впливу.

Лікування алкоголізму методом гіпнозу та гіпнотичного навіювання відрази до алкоголю — аверсивна психотерапія (aversion — відраза), заснована на утворенні зв’язку між небажаною залежністю та суб’єктивно неприємними наслідками. Під час сеансів лікування алкоголізму гіпнозом спеціаліст вселяє пацієнтові в гіпнотичному стані, що горілка та будь-який алкоголь огидний для нього. Рішення про доцільність застосування гіпнотерапії в кожному конкретному випадку лікар приймає після проведення консультації.

Лікування алкоголізму гіпнозом

Гіпнозом не лікують хвороби — гіпнотерапія допомагає людині використовувати власні, приховані у звичайному стані, можливості свого організму, для подолання хворобливої алкогольної залежності. Це важливе розуміння, оскільки гіпнотерапія — це вплив на психічну сферу людини з метою відкриття в ньому особливого цілющого ресурсу, активації внутрішніх сил для самооздоровлення та позбавлення від патологічної алкогольної залежності.

Ефективність гіпнозу при алкоголізмі

Що відбувається під час сеансу гіпнозування від алкоголізму?

 

У гіпнотичному трансі людина мінімально реагує або зовсім не реагує на зовнішні подразники, а голос та слова фахівця залишаються в зоні сприйняття. При лікуванні гіпнозом алкоголізму сприйняття відбувається як на вербальному, так й на особливому, ментальному рівні. Саме в цьому феномені й міститься можливість позбавлення від патологічної алкогольної залежності, поліпшення самопочуття, підвищення стійкості до стресу та відновлення здоров’я.

Переваги лікування гіпнозом алкоголізму

Гіпноз від алкоголю, який використовується нашими спеціалістами, має важливі позитивні якості:

  • Гуманність. Сеанс проводять за згодою людини, протягом всієї роботи він знаходиться у свідомості.
  • Безпека для здоров’я. Гіпнозування від алкоголізму не викликає побічних ефектів. У нашому центрі працюють досвідчені фахівці, які спеціалізуються на наркології та проводять навіювання без негативних наслідків для пацієнта.
  • Конфіденційність та абсолютна анонімність за побажанням пацієнта.
  • Нормалізація психоемоційного стану. Людина стає спокійною й врівноваженою.
  • Можливість поєднувати гіпноз з іншими методами позбавлення від алкогольної залежності.
  • Стабільний результат.

Лікування гіпнозом алкоголізму — це комбінація психотерапевтичних заходів, кожен з яких спрямований на вироблення байдужості до спиртних напоїв та установку на позитивні зміни в житті. Робота проходить у 3 етапи:

  1. Консультація: спеціаліст знайомиться з особистістю людини, а пацієнт — зі способом лікування.
  2. Діагностика психологічного стану алкогольно залежної людини.
  3. Гіпноз від алкоголю — навіювання довгострокової установки на відмову від спиртного.

Методика має безліч позитивних відгуків від пацієнтів та їхніх родичів. Ціна такої послуги, як гіпноз від алкоголю (Івано-Франківськ) від фахівців наркологічного центру «Алкомедфранк», залежить від загального стану пацієнта, запущеності недуги та заздалегідь обговорюється перед викликом. Найкращий результат — проведення декількох сеансів у фахівця.

Ми пропонуємо те, що дійсно працює

Ефективні та безпечні методики

Анонімність - не вимагаємо ПІБ

Чесні доступні ціни, обговорювані перед викликом

Не залучаємо сторонню увагу: автопарк і одяг лікарів без медичної символіки

Безкоштовна консультація лікаря

Опишіть нам суть Вашої проблеми і отримаєте безкоштовну і анонімну консультацію

Call Now Button